ליברמן חושף: "מה עשיתי בצבא"

שר הביטחון אביגדור ליברמן הגיב בדף הפייסבוק שלו לביקורת סביב שירותו הצבאי, תהיה שנשמעה מפי אנשי תקשורת על עברו הצבאי של שר הביטחון הנכנס. {מגיב לביקורת}

שר הביטחון אביגדור ליברמן הגיב בדף הפיסבוק שלו לביקורת סביב שירותו הצבאי, תהיה שנשמעה מפי אנשי תקשורת על עברו הצבאי של שר הביטחון הנכנס.

״בימים האחרונים אני מקבל שאלות ופניות רבות מאנשים (בעיקר עיתונאים – אבל גם הם אנשים…) שרוצים פרטים על שירותי הצבאי. אז כן, אתם יודעים שלא הייתי רמטכ״ל… אבל הנה מה שאולי אתם לא יודעים ועבור כל מי שרוצה לדעת:

רב״ט אביגדור ליברמן – מ.א. 3465045.

עשיתי טירונות במסגרת עתודה אקדמאית בבסיס בה"ד 3 בהכשרה של רובאי 03.

שירתתי בסדיר בין השנים 1982-1983 במסגרת שלב ב'.

תפקידי בשירות הסדיר היה מש"ק הגמ"ר (הגנה מרחבית) בממשל הצבאי בחברון. מפקדי בתקופת הסדיר היה אלוף משנה (במיל') ימיני כנען, שהיה אז סגן מפקד הממשל הצבאי בחברון והיום הוא מפקד הממשל הצבאי יו"ש במילואים.

לאחר השירות הסדיר עברתי קורס בבסיס התותחנים בשיבטה ושרתתי במילואים במסגרת גדוד 942 תומ"תים. המג"ד היה שמוליק וייס.

שרתתי במילואים עד לשנת 1996, אז התמניתי למנכ"ל משרד ראש הממשלה.

בתקופתי כחייל מילואים עשיתי בממוצע 25 ימי מילואים בשנה, כולל כל תקופת מלחמת המפרץ הראשונה, אז גוייסתי למשימות בט"ש במחנות הפליטים עסכרים.

ודבר אחד נוסף לסיום: כל חייל שמתגייס מכיר את הפתגם שטבע נפוליאון ש"כל חייל נושא בתרמילו את שרביט הגנרל״, אז עכשיו כל חייל בצה״ל יודע שהוא נושא בתרמילו גם את שרביט שר הביטחון – וזוהי בהחלט גאווה למדינת ישראל!״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.