ליברמן יורה לכל הכיוונים: "נתניהו מנסה לגנוב ח"כים מישראל ביתנו" (וידאו)

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ערך היום (שני) ישיבת סיעה פתוחה לתקשורת, בה ירה לכל עבר, ליברמן תקף בחריפות את נתניהו, "יש לי הרבה יותר חברים בליכוד מאשר לנתניהו וכולם דיברו אתי בימים האחרונים", ותוקף את איילה חסון: "גזענית", צפו בדברים

לאחר שהדהים את המערכת הפוליטית כשהחליט בשבוע שעבר שלא להצטרף לממשלה, יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ערך היום (שני) ישיבת סיעה פתוחה לתקשורת, בה תקף בחריפות את נתניהו, "יש לי הרבה יותר חברים בליכוד מאשר לנתניהו וכולם דיברו אתי בימים האחרונים. לא רציתי להתקשר לאף אחד לא רציתי להביך אף אחד אבל מי שהתקשר דיברתי ועניתי".

"אני לא זוכר זעם כל כך חזק בתוך הליכוד, התבטאויות כל כך חריפות נגד יו"ר התנועה, כמו ששמעתי בימים האחרונים". הוא ביקש לשבח בנוסף "חלק לא מבוטל" מחברי הליכוד, אשר לדבריו "מבינים ומזדהים עם המהלך שלי".

 

ליברמן האשים את ראש הממשלה נתניהו בזריית חול בעיניהם של העולם מחבר העמים. "אני שומע על עשרות הופעות של נתניהו בפני התקשורת הרוסית, בהן הוא הבטיח הרים וגבעות. עברתי על כל ההסכמים והמילה 'עלייה' בכלל לא קיים. קחו את כל 4 ההסכמים ותראו שנושא העלייה לא מופיע, פשוט לא מופיע – וזה נקרא לרמות את הציבור", דברי ליברמן.

 

ליברמן תקף את כתבת ערוץ 1 איילה חסון והאשים אותה בגזענות כשאמרה שעכשיו תיק הקליטה יהיה בידי הליכוד והוא יעבור טיהור.

עוד אמרה חסון כי הליכוד ביתנו הביא לקלפיות אנשים עם אינפוזיות כדי שיצביעו.

ליברמן הודיע כי הגיש קובלנה פלילית ליועץ המשפטי של הממשלה נגד יו"ר וכנגד המנכ"ל של ערוץ 1 בגין גזענות שעל פי סעיף 144 געזנות יכולה להחשב גם דרך השפלה וביזוי.

שר החוץ לשעבר הצהיר כי בידו התחייבויות כתובות של ראש הממשלה ובכוונתו "להכריח" את נתניהו להכניס אותן לקווי היסוד. בד בבד ציין בצער כי המילה "עלייה" כמעט לא עלתה גם בקרב המפלגות האחרות.

יו"ר ישראל ביתנו  הגיב לאור תוצאות הבחירות היינו מאוד ברורים, המלצנו בפני ריבלין על נתניהו. גם שם אמרנו וגם הדגשנו – אנחנו רוצים להיות, לא בכל מחיר. לכן כל התיאוריות קונספירציה הן פשוט של אנשים שמתעלמים מהעובדות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.