ליברמן: "ישראל הפכה למדינה הלכה"

שר הביטחון ליברמן תקף בחריפות את הסיעות החרדיות בישיבת סיעת "ישראל ביתנו" ובכך מעמיק את השסע הקואליציוני עם החרדים. צפו

בשל הקפאת מתווה הכותל וחוק הגיור, תקף היום (שני) שר הביטחון ליברמן בחריפות את הסיעות החרדיות בישיבת סיעת "ישראל ביתנו" ובכך מעמיק את השסע הקואליציוני עם החרדים.

 "יש פה ניסיון להפוך את המדינה למדינת הלכה", אמר ליברמן, " זאת לא דרכם של מייסדי הציונות.  פעם היה לנו את נחמיה היום יש לנו את הרבנים הקיצוניים – הרב אוערבך והרב שמידל", אמר ליברמן.


"הדברים האלה לא מקובלים עלינו", הבהיר שר הביטחון. במצב הזה רות המואביה לא הייתה עוברת את בית הדין, הוא טען, "הגשנו ערר לוועדת השרים לחקיקה. אני מציע לנצל את פסק הזמן הזה לחשוב מחדש וקורא כך גם לחבריי בימין השפוי לחבור אלינו בנושא חוק הגיור. צריך לתת סמכות לרבני הערים להקים בתי דין לגיור. אני מזכיר שרבני ערים עד אמצע שנות ה-90 היו רשאים לגייר. במדינת ישראל חיים 350 אלף אנשים שהם לא יהודים לפי ההלכה, האם אנחנו רוצים להנציח את הבעיה או לפתור אותה?".

"אנחנו לא מתכוונים לשבת בשקט ואנחנו נאבק על כך שרבני ערים יוכלו לגייר", הדגיש.

לפני שעה, תקף  יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, את ראש הממשלה בנימין נתניהו בנושא. "הכותל הוא השריד האחרון של בית מקדש שחרב כי יהודים רבו עם יהודים. לא למדנו כלום", אמר. "נתניהו הפך לראש ממשלת הבובות של העסקנים החרדים".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בשם כל ישראל, אנו קורים לעמליקים מחברי הכנסת לא לפגוע בעולם התורה

  בשם כל ישראל, אנו קורים לעמליקים מחברי הכנסת לא לפגוע בעולם התורה. עד מתי עם ישראל ישתוקו! חברי כנסת ביחד עם ועד הישיבות ידועים/חשודים כסוחרי נשמות של בחורי ישיבות!!!
  כל הציבור החרדי יודעים שועד הישיבות ביחד עם מאיר פרוש ושאר חכים הנקראים חרדים המתיעצים עם הרב שטינמן שליט"א, כמו גפני פרוש דרעי ליצמן מ"כלב" מוזס אייכלר וכו' הם סוחרים בנשמות (כמו אלו מילדי תימן) של בחורי ישיבות, תמורת מינויים של שרים וסגני שרים ומשכורות גבוהות. הם מכרו אלפי בני ישיבות לצבא השמד, ממשיכים להתעלל בבחורי ישיבה. תזדעזע ארץ ישראל, והם נותנים אישור גורף לעבוד בשבת ממש בושה, וזה לא מריח טוב, עד מתי נשתוק!!! עד מתי עם ישראל ישתוק!!!

  האם ועד הישיבות חושבים שהם מקדשים שם שמים? קידוש השם? בוודאי! השאלה רק השם של מי. [השם של השטן] האינטערס שלהם זה כסף וכסף ועוד כסף כמו שהיה להיטלר, שמד שמד ועוד שמד כמו שהיה להיטלר ימח שמו וזכרו…

  ובשם כל ישראל, אנו קורים לעמליקים מחברי הכנסת כמו פרוש ליצמן גפני וכו' וחבריו מש"ס, אגודת ישראל, ודגל התורה, לא לפגוע יותר בעולם התורה. לזכור שחז"ל מלמדים אותנו ש"יש דין ויש דיין" היינו דיין האמת.

  בשם כל ישראל, אנו קורים לעמליקים מחברי הכנסת לא לפגוע בעולם התורה |
  הגב
 2. שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל – שְׁמֹר שְׁאֵרִית יִשְׂרָאֵל : וְאַל יֹאבַד יִשְׂרָאֵל הָאוֹמְרִים בְּכָל יוֹם שָׁמַע יִשְׂרָאֵל :

  ליברמן ראש כת הכופרים בד' ובתורתו בארץ ישראל

  חכם אחד אומר |
  הגב