ליברמן ל'אקטואליק': "חוק הגיוס צריך לעבור"

לאחר שפרש מהממשלה היה נדמה כי ליברמן הפר את הבטחת הבחירות הסמויה שלו לדגל התורה לגבי חוק הגיוס, במענה לשאלת כתבנו הפוליטי הוא הבהיר: "העמדה שלי מאוד ברורה – חוק הגיוס צריך לעבור" – צפו

 

שר הביטחון לשעבר אביגדור ליברמן כינס היום בישיבת הסיעה השבועית מסיבת עיתונאים והגיב על כך שבנט נשאר בקואליציה ולא התפטר מהממשלה, בין לבין הוא ענה לשאלות העיתונאים בנושאים שעל הפרק.

ליברמן נשאל ע"י 'אקטואליק' לגבי המוערבות של מפלגתו ולשכתו בחוק הגיוס לקראת העברתו, האם הם עדיין נותרו במשחק הזה או שהעבירו את השרביט לקואליציה.

ליברמן מעט התחמק מתשובה ואמר: "ככל שהחוק יעבור ללא שינויים אנחנו נצביע בעדו, נותרו שבועיים שבהם צריך לעבוד להעביר את החוק בקרירה שניה ושלישית, אין זמן לדיבורים".

ליברמן אמר כי "העמדה שלי מאוד ברורה. חוק הגיוס צריך לעבור בלי התמרון של הנציגים החרדים, הוא עבר בתמיכתם בקריאה ראשונה ואין סיבה שלא גם בקריאה שניה ושלישית".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי תורה, ואנטי הקב"ה, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה.

    ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי תורה,ואנטי הקב"ה, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה, ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי דתיים, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה,ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי דתיים, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה. ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי תורה, ואנטי הקב"ה, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב