ליברמן ל'אקטואליק': "נצביע ביום ראשון נגד חוק השבת של גפני"

במענה לשאלת כתבנו הפוליטי השיב ליברמן: "אנחנו נצביע נגד חוק השבת ביום ראשון בועדת השרים", הוא הבטיח,"החוק של גפני לא יעבור" – צפו

שר הביטחון אביגדור ליברמן התחייב במהלך ישיבת הסיעה להתנגד לחוק השבת של גפני שיועלה ביום ראשון בפני ועדת השרים. במענה לשאלת כתבנו הפוליטי ישראל אוחיון, לגבי הבאת החוק להצבעה השיב ליברמן: "אנחנו נצביע נגד חוק השבת ביום ראשון בועדת השרים", הוא הבטיח,"החוק של גפני לא יעבור", התחייב ליברמן.

יש לציין כי סיעת ישראל ביתנו בירכה בשבוע שעבר על החלטת בג"ץ לאפשר את פתיחת המרכולים בתל אביב בשבת.

בפתח ישיבת סיעתו התייחס ליברמן לפיצוץ מנהרת החמאס  בגבול הרצועה ואמר כי מדובר ב"פריצת דרך טכנולוגית משמעותית שמאפשרת לנו להתמודד טוב יותר עם איום המנהרות".

ליברמן הוסיף: "אני רוצה לברך את צה"ל ופיקוד הדרום על ביצוע מושלם של המשימה, שהיא תוצאה גם של יכולת מבצעית גבוהה וגם פריצת דרך טכנולוגית משמעותית המאפשרת לנו להתמודד הרבה יותר טוב עם איום המנהרות. אני חושב שהמסר הוא ברור לכולם, אנחנו לא נסבול הפרת ריבונות ישראלית, ואני מדגיש שהפיצוץ המבוקר נערך בשטח שלנו. זו הייתה הפרה בוטה של הריבונות ושל כל הכללים המקובלים בין חברות, מדינות או בין ארגונים המכבדים את עצמם, וזה מוכיח שלמרות הפיוס הפלסטיני רצועת עזה נשארה ממלכת הטרור ומבחינתנו האחריות היא ללא ספק של חמאס השולט בעזה. אין לנו שום עניין בהסלמה ואין לנו שום כוונה לאפשר למישהו לפגוע בריבונות הישראלית. אני רוצה להדגיש שבשום שלב לא נשקף איום מאותה מנהרת טרור בבנייה לתושבי עזה, אנחנו זיהינו אותה בזמן ועשינו מה שהיינו צריכים לעשות בעיתוי הכי נכון".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מדוע הנשים השמאלניות מאוהבות בגפני? ומדוע גפני אוהב אותן? למי שכבר שכח, גפני הכריז בעבר כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו, אז אין זה פלא שהן רוצות לנשק אותו וכו'. תשימו לב: זה כבר קןרה בגלוי ומי יודע מה קורה בסתר. חילול השם של ממש.

    מדוע הנשים השמאלניות מאוהבות בגפני? ומדוע גפני אוהב אותן? למי שכבר שכח, גפני הכריז בעבר כי שלי יחימוביץ היא האדמורי"ת שלו, אז אין זה פלא שהן רוצות לנשק אותו וכו'. תשימו לב: זה כבר קןרה בגלוי ומי יודע מה קורה בסתר. חילול השם של ממש.

    ממש כך הגיע הזמן ל... את מלאך המוות - גפני |
    הגב