ליברמן ל'אקטואליק': "פתרון משבר הגיוס – תוך חודש"

השר ליברמן התייחס בישיבת סיעת ישראל ביתנו למשבר חוק הגיוס והבהיר כי הועדה טרם סיימה את עבודתה. על איראן: "מוכנים לכל תרחיש"

השר ליברמן התייחס בישיבת סיעת ישראל ביתנו למשבר חוק הגיוס והבהיר כי הועדה טרם סיימה את עבודתה. במענה לשאלת כתבנו הפוליטי ישראל אוחיון, לגבי חוק הגיוס השיב ליברמן:  "מעריך שהועדה תסיים את עבודתה תוך חודש, לא רוצה להתחייב, גג עד חודש יוני".

ליברמן התייחס בעיקר לאיום הביטחוני ואמר כי "ישראל נערכת לכל תרחיש". בפתח ישיבת סיעת "ישראל ביתנו" אמר ליברמן: אין לנו שום עניין בהסלמה, אך יחד עם זאת להיות מוכנים לכל תרחיש. זה תפקידנו.

"לכל ההיסטריה והפאניקה אין מקום", הבהיר ליברמן לגבי חרושת השמועות ברשת. "כן יש מצב מורכב עם הרבה אתגרים ואיומים ואנחנו נדע איך לטפל בכל האיומים ואיך להסתדר על כל האתגרים". שר הביטחון הזהיר מפני תחושה של ביטחון יתר מצד ישראל בכל הנוגע לעימות אפשרי עם אירן.

ליברמן שיגר מסר לטהרן: "אין לנו שום עניין בהסלמה, אך יחד עם זאת להיות מוכנים לכל תרחיש. זה תפקידנו". בהתייחס להתבססות האירנית בסוריה הבהיר ליברמן כי "נסראללה ומשמרות המהפכה לא צריכים יועץ משפטי ובית משפט עליון, אנחנו חייבים לשמור על האופציה להגיב אופן מיידי בזמן אמת"

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.