ליברמן: "לא הגענו להסכמות עם האוצר"

לאחר שהאוצר מסרב לקבל את דרישת ליברמן יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הבהיר כי הוא מחכה לתשובת האוצר ולא מוכן להתפשר בנושא הטבות הפנסיה לעולים. { מבוי סתום}

הדרמה הפוליטית נמשכת:לאחר שהאוצר מסרב לקבל את דרישת ליברמן  יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הבהיר כי הוא מחכה לתשובת האוצר ולא מוכן להתפשר בנושא הטבות הפנסיה לעולים.

בפתח הישיבה  אמר ליברמן כי "לא הגענו עדיין להסכמות בנושא הפנסיוני ואנחנו מחכים להצעה אחרת. הדרישות שלנו היה קונסיסטנטיות מאז הבחירות".

 

גורמים במפלגה אמרו מוקדם יותר כי "כולם ידעו מראש מה התנאים שלנו כדי להיכנס. אנחנו באים ברצון כנה ונעשה מאמץ אמיתי אבל אי אפשר להתקדם אם אין כוונות כאלו גם מהצד השני"

בדבריו התייחס ליברמן  לפרישתה של אורלי לוי-אבקסיס. "מוזר שבמשך שבע שנים לא שמעתי שום הערות אלא שבחים", אמר. "היא אמרה בעצמה באינספור ריאיונות שהיא לא ציפתה בעצמה לגיבוי כזה. אחרי שהבינה ביום רביעי שלא תהיה שרה פתאום טענה שאנחנו לא מקדמים מהלכים חברתיים".

"יו"ר יש עתיד יאיר לפיד אמר בפתח ישיבת הסיעה. "יש כאן מערכת פוליטית מושחתת ומשחיתה. כולם התעסקו פה רק בכיסאות". לפיד אף תקף בדבריו את מהלכיו של הרצוג. "אם הייתי יכול הייתי מגיש הצעת אי אמון באופוזיציה", המשיך. "מה כל כך מסובך להגיד לא? גם לנו הציעו ודחינו הצעות. למה? כי הבטחנו. לא מסובך לעמוד במה שאתה מבטיח. אם הילדים שלנו ראו השבוע בטלוויזיה את מה שקורה – היינו צריכים להרחיק אותם מהטלוויזיה".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.