ליברמן: לא פוסל את בוז'י (וידאו)

שר החוץ אביגדור ליברמן התייחס היום (שבת) לבחירות הקרבות ואמר כי מפלגת ישראל ביתנו, אינה נמנית עם אלו הקוראים 'רק לא ביבי', אך הבהיר כי הוא לא פוסל אף מועמד לראשות הממשלה – לא את בנימין נתניהו ולא את יצחק הרצוג".

שר החוץ אביגדור ליברמן התייחס היום (שבת) לבחירות הקרבות ואמר כי מפלגת ישראל ביתנו,  אינה נמנית עם אלו הקוראים 'רק לא ביבי', אך הבהיר כי הוא לא פוסל אף מועמד לראשות הממשלה – לא את בנימין נתניהו ולא את יצחק הרצוג".

וידאו באדיבות רשת

את הדברים אמר באירוע "שבתרבות" בתיאטרון הבימה תל אביב,  ליברמן הוסיף:  כי הוא מברך על האיחוד בין הרצוג ללבני: "אני בעד מסגרות גדולות אבל אני חושב שהיה פה פספוס. דיברו על רוטציה וקונסטלציה במקום לדבר על מהות ותוכן".

על שיוכו הפוליטי, אמר ליברמן  "ישראל ביתנו שייכת למחנה השכל הישר, המחנה האחראי, השקול וההגון", אמר שר החוץ. "אני גם לא עוסק בכיסאות ובמינויים. ישראל ביתנו תציג את האני מאמין שלה ואת המהות במאמץ לשנות את המערכת הפוליטית לטובה".

על רקע דיווחים קודמים על מגעים להצטרפות ישראל ביתנו ויש עתיד למפלגתו של משה כחלון אמר ליברמן: "בכל מערכת בחירות שהייתה מאז הקמתה של ישראל ביתנו ב-1999 הוכח שהיא הולכת וגדלה. אנחנו נתמודד בבחירות באופן עצמאי בתקוה להמשיך ולגדול גם ביחס למה שהשגנו ב-2009".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.