ליברמן מאשים: חמאס חיסל את פוקהא

בחמאס מיהרו להאשים את ישראל בחיסול של הבכיר, אך היום שר הביטחון אביגדור ליברמן רמז במהלך ביקורו בשדרות כי ישראל איננה אחראית לחיסול וכי מדובר ב"סגירת חשבונות בתוך הארגון. "אני לא הייתי קונה מהם שום דבר", אמר ליברמן.

אז מי חיסל את בכיר חמאס? אגדות שלמות נוצרו בליל חיסולו של מאזן פוקהא, בחמאס מיהרו להאשים את ישראל בחיסול של הבכיר, אך היום שר הביטחון אביגדור ליברמן רמז במהלך ביקורו בשדרות כי ישראל איננה אחראית לחיסול וכי מדובר ב"סגירת חשבונות בתוך הארגון. "אני לא הייתי קונה מהם שום דבר", אמר ליברמן.
"חמאס ידוע בחיסולים פנימיים, בכל מיני סגירות חשבונות", הוסיף שר הביטחון.

ליברמן דחה את הטענות של חמאס לפיהן ישראל מעורבת בחיסול. "זה לא משנה מה חמאס אומר, חשוב מה שיהודים יעשו", טען ליברמן. "חמאס ידוע כגוף אולי הקיצוני ביותר בעולם הערבי, שיעשו מה שהם רוצים ואנחנו נעשה מה שאנחנו צריכים לעשות – ושיחפשו אצלם".

ליברמן התייחס גם לבניית המכשול הקרקעי מול רצועת עזה. "החומה נבנית בקצב טוב ובאיכות טובה", סיפר שר הביטחון. "הכל מתקדם, לא חסר שום דבר, אין מחסומים בירוקרטים, ולא חסרים תקציבים, הנושא רץ ומתקדם".

ליברמן דיבר גם על המתיחות בדרום ואמר כי הוא פועל באחריות. "אנחנו לא מחפשים הרפתקאות", טען. "אנחנו מנהלים מדיניות ביטחון באחריות ובנחישות, עושים את כל מה שמוטל עלינו לעשות.

"אין לנו שום סיבה לשנות את המדיניות ולא להיכנס לכל מצב אחר", הוסיף ליברמן. "הכל מתנהל כסדרו – גם בביטחון, וגם בתחומים אחרים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.