ליברמן מתריע: "חמאס יתפוצץ לנו בפרצוף" (וידאו)

ישראל חייבת לנקוט פעולה דרסטית בכדי להרוס את כל תשתיות הארגון; צריך להקדים תרופה למכה". את הדברים אמר ליברמן בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן-עמי.

שר החוץ אביגדור ליברמן מזהיר מפני התעצמות חמאס ברצועת עזה, ישראל חייבת לנקוט פעולה דרסטית  בכדי להרוס את כל תשתיות הארגון; צריך להקדים תרופה למכה". את הדברים אמר ליברמן בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן-עמי.

[alooma ref="18liberman_vtr2_n20140623_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

 

ליברמן, התייחס למבצע שובו אחים ואמר: "כשהם ישובו הביתה וכשנשים את ידינו על אותם מחבלים שביצעו את החטיפה הזו. אסור להשלים עם כך שהם הסתובבו בשטח חופשיים. אמרתי לא פעם: צריך להבין שאנחנו עומדים מול התעצמות יומיומית של חמאס שכוללת הברחות נשק ואימונים כל העת; זה כבר לא רק חוליות, אלא פלוגות וגדודים". על התקדמות חקירת פרשת החטיפה אמר שר החוץ, "החקירה מתקדמת וכולנו מחויבים לתת גיבוי מוחלט לכוחות. חייבים לדחות את כל המסקנות והפרשנויות שר החוץ התייחס לתקיפת צה"ל בגולן הסורי בלילה, והדגיש כי "לא מתפתחת חזית שלישית בסוריה. הסורים רצחו אזרח ישראל וצה"ל הגיב כפי שצריך להגיב".

הוא ציין כי הוא לא רואה שלשלטונות סוריה "יש אינטרס לחמם את הגזרה מול מדינת ישראל" וכי הוא לא צופה הסלמה. "אנחנו עוקבים בדריכות ובהחלט מכינים את עצמנו לכל התפתחות אפשרית".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.