ליברמן על ההתחממות בדרום: "לא ניזום עימות צבאי"

בראיון ל'פגוש את העיתונות" התייחס ש הביטחון ליברמן להתחממות האחרונה בדרום: "שמעתי הרבה פטפטת מעמיתיי השרים, שאין לה שום קשר למדיניות הביטחון של מדינת ישראל. אין לנו שום כוונה ליזום שום מהלך צבאי – לא בדרום ולא בצפון. { מרגיע את הרוחות}

בראיון  ל'פגוש את העיתונות" התייחס ש הביטחון ליברמן להתחממות האחרונה בדרום: "שמעתי הרבה פטפטת מעמיתיי השרים, שאין לה שום קשר למדיניות הביטחון של מדינת ישראל. אין לנו שום כוונה ליזום שום מהלך צבאי – לא בדרום ולא בצפון, כמו שאין לנו שום כוונה לספוג שום פרובוקציה. יודעים את זה היטב גם בדרום וגם בצפון".

ליברמן התייחס גם לחקירות נתניהו: "דין ראש הממשלה לא כדין בוזגלו או דין ליברמן. אמליץ לו שלא להתפטר גם אם יוגש נגדו כתב אישום".

על דבריו של השר יואב גלנט, שאמר השבוע בריאיון לגלי צה"ל כי הוא "מסמן את האביב הקרוב כנקודה שצריך להיות ערוכים לקראתה". על כך אמר שר הביטחון: "מדובר בפטפטת מיותרת של שרים. אני לא יודע מאיפה הם לוקחים את התאריכים האלה".

בהמשך התייחס שר הביטחון להדלפות לדוח צוק איתן וההדלפות מהקבינט המדיני-ביטחוני ומתח ביקורת מרומזת על יושב-ראש הבית היהודי נפתלי בנט: "כל מי שמדליף מדוח חסוי של מבקר המדינה או מישיבות קבינט – עושה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.