ליברמן שובר חזרה לימין: "אני חלק בלתי נפרד מהמחנה הלאומי"

נבהל מהתקפות הליכוד? בראיון הערב אמר ליברמן: "למחנה הלאומי יש יותר ממועמד אחד לראשות הממשלה". ומה הצפי שלו לבחירות הקרובות?

שבוע שעבר, על רקע הירידה בסקרים, התחזקותו של בנט וניפוץ המיתוס כי בכל קונסטולציה פוליטית נתניהו ירכיב את הממשלה הקרובה, טען ליברמן שאינו פוסל תמיכה בהרצוג לראשות הממשלה. מה שפורש כפזילה משמעותית לעבר מצביעי ימין-מרכז, גרר התקפות חריפות מהליכוד. "הצבעה לליבמן כמוה כהצבעה לשמאל" צוטטו אמש גורמים בליכוד.

בראיון שפורסם הערב ב"וואלה!" מצהיר ליברמן כי מפלגתו נאמנה לעקרונות רוויזיוניסטיים וכ הוא חלק בלתי נפד מן המחנה הלאומי. לדבריו, "למחנה הלאומי יש יותר ממועמד אחד לראשות הממשלה", כשכוונתו כמובן לישראל ביתנו ואליו כעומד בראשה. את הדברים שפורסמו בשמו לגבי תמיכה אפשרית בהרצוג נימק ש"אותנו מעניינת המהות. מי שאין לו משנה סדורה – תוקף באופן אישי. אני לא פוסל את הרצוג, את בנט או את דרעי. גם נתניהו ישב עם כולם – העבודה, קדימה ולבני. בהתאם לכך, אנחנו גם לא שייכים למחנה 'רק לא ביבי'".

לשאלה  האם ישראל ביתנו נחלשת מהתחזקותו של הבית היהודי ענה ליברמן כי "אין לנו שום בעיה עם בנט, הוא בכלל לא במגרש שלנו. אנחנו הולכים למצביעים שונים לחלוטין", טען שר החוץ. "אני מקווה שאנחנו נזכה בבחירות הקרובות ביותר מ-15 מנדטים".

עוד התייחס ליברמן לתמיכתו בחוק 'ישראל היום' ואמר כי "'ישראל היום' הוא עלון פרסומי של אדם אחד".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מי שרוצה את בנימין נתניהו כרהמ מוכרח לוותר על בחירה במפלגה קטנה!!

    יהודיה |
    הגב