ליברמן שיגר איום בקבינט: "נפעל להכרעת חמאס"(וידאו)

על פי הדיווח בערוץ 2: במהלך הדיון שהתקיים היום (ראשון) בקבינט המדיני-ביטחוני, התייחס שר הביטחון אביגדור ליברמן לאפשרות של החרפה נוספת באירועים הביטחוניים וטען כי אם העימות יתרחב ותתרחש הסלמה בדרום – ישראל תפעל "להכריע את חמאס"

על פי הדיווח בערוץ 2: במהלך הדיון שהתקיים היום (ראשון) בקבינט המדיני-ביטחוני, התייחס שר הביטחון אביגדור ליברמן לאפשרות של החרפה נוספת באירועים הביטחוניים וטען כי אם העימות יתרחב ותתרחש הסלמה בדרום – ישראל תפעל "להכריע את חמאס".

ליברמן הפגין אומנם עמדה נחרצת בנושא, אך לא פירט לגבי תכנית פעולה. בשל כך הטילו שרים בקבינט ספק בנוגע לרצינות הצהרותיו של שר הביטחון: "מוטב שיסביר למה הוא מתכוון, כי בקבינט הוא לא עשה זאת".

(באדיבות רשת)

שר הביטחון אביגדור ליברמן לא אהב את העובדה ששר החינוך נפתלי בנט מפנה שאלות רבות לקציני צה"ל במהלך ישיבת הקבינט המדיני-ביטחוני.

בשלב מסוים אמר ליברמן לבנט "די לשאול שאלות", אולם יו"ר מפלגת הבית היהודי המשיך להציג עשרות שאלות נוקבות לבכירי מערכת הביטחון וליברמן הורה לקצינים "אל תענו לבנט".

במהלך ישיבת הקבינט שנמשכה שעות ארוכות החליטו השרים לאמץ הצעה שהעלה השר לביטחון הפנים גלעד ארדן ולהקים מקום קבורה לגופותיהם של מחבלים שרצחו יהודים – במקום להשיבן לבני המשפחות.

מדובר בהצעה שמטרתה להגדיל את ההרתעה כלפי מחבלים ולהבהיר כי מעשי רצח מצידם יפגעו אנושות לא רק בהם אלא גם בכל הקרובים אליהם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.