ליברמן תוקף: איך מעבירים כסף למסיתים לטרור? (וידאו)

יו"ר ישראל ביתנו אמר כי אין דבר כזה טרור של בודדים והאשים את נתניהו ויעלון באחריות לטרור הגואה בערי ישראל. הוא תקף את העברת הכספים הן לרשות הפלסטינית והן לקידום החברה הערבית. והאם יצטרף למפלגה עם נתניהו? {אובדן דרך}

בפתח ישיבת סיעת ישראל ביתנו, תקף יו"ר המפלגה אביגדור ליברמן את התבטאויות השרים מהיום כי יש יותר נפגעים מתאונות דרכים מאשר נפגעים מפיגועי טרור ואמר כי "אולי כדאי שישוו לכמות הנפגעים משפעת? זה יותר יתאים". הוא הוסיף כי אם מישהו חושב שניתן לשכנע את הציבור, הוא טועה. מדינת ישראל זקוקה לשינוי מדיניות, שהיא כיום הכלת הטרור. צריך להכריע אותו. לא לחכות לקורבנות ואז להגיב".

צפו בדברי ליברמן בפתח ישיבת הסיעה:

https://vimeo.com/150666515

בדבריו תקף ליברמן גם את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואת שר הבטחון משה יעלון ואמר כי הם צריכים להעביר את המושכות למישהו אחר. כאשר נשאל למי צריך להעביר את ההנהגה השיב ליברמן כי צריכים ללכת לבחירות ולתת לעם להחליט ולומר את דברו.

ליברמן הביע התנגדות לשינוי ההרכב הנוכחי של הממשלה. בתגובה לשאלה שהופנתה לעברו הבהיר כי אין בכוונתו להצטרף למפלגה הגדולה אותה מתכנן נתניהו להקים, על פי חלק מהדיווחים. בדבריו גם תקף ליברמן את הכלת הטרור וטען כי אין דבר כזה "טרור יחידים".

הוא תקף את המשך העברת הכספים לרשות הפלסטינית המעודדת בצורה גלויה את הטרור ומהללת את המחבלים. בהמשך גם תקף את תוכנית החומש למגזר הערבי ואמר כי את הכסף היו צריכים להעביר דרך אזרחים ערבים הנאמנים למדינת ישראל, ולא דרך איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת.

צפו בליברמן תוקף את נתניהו ויעלון:

https://vimeo.com/150667817

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.