ליברמן תוקף: "ברק חשף סודות מדינה" (הקלטה)

שר החוץ לשעבר אביגדור ליברמן, תקף בראיון ל"בוקר טוב ישראל" בגלי צה"ל עם אסף ליברמן כי אהוד ברק חשף סודות מדינה. "יש כאן חשיפה של סודות מדינה, ללא ספק", אמר ליברמן,

סערת ההקלטות והתקיפה שלא יצאה לפועל באיראן: ביקורת חריפה נמתחה מצד בכירים במערכת הפוליטית כנגד מי שהיה בשעתו שר הביטחון אהוד ברק שחשף פרטים על פרטי התקיפה שלא הייתה באיראן, ההקלטות נחשפו שלשום בערוץ 2 ועוררו  סערה.

שר החוץ לשעבר אביגדור ליברמן, אמר הבוקר (ראשון) בראיון ל"בוקר טוב ישראל" בגלי צה"ל  עם אסף ליברמן כי אהוד ברק חשף סודות מדינה. "יש כאן חשיפה של סודות מדינה, ללא ספק", אמר ליברמן, "ברק הבין מה חומרת המעשה וניסה לעצור את זה דרך הצנזור הצבאי, כנראה שגם האנשים הכי מנוסים עושים טעויות".

ליברמן טוען  כי כאשר מהלכים שאמורים להיות סוד כמוס נדונים בכלי התקשורת – ישראל משדרת לעולם פטפטנות, חוסר רצינות וחוסר אמינות. "זאת אחת הסיבות למה איראן מחובקת על ידי הקהילה הבינלאומית ולמה אנחנו נדחקנו לפינה", הוסיף, "זה מעורר שאלות אצל מדינות אחרות כמה ישראלים יכולים להיות שותפי סוד וכמה אפשר לחלוק איתם מידע".

בהקלטות שנחשפו בסוף השבוע בערוץ 2, גילה ברק כי התקיפה לא בוצעה בשנת 2010 משום שהרמטכ"ל אשכנזי טען כי צה"ל לא מוכן, ובשנת 2011 היא התבטלה שוב בגלל שהשרים ישי  יעלון ושטייניץ התנגדו.

היועץ לביטחון לאומי   עוזי ארד, התייחס לדברים ובראיון  לגלי צהל אמר כי מדובר במחדל. לדבריו, לא יתכן כי ראש הממשלה והשרים הבכירים הבכירים תומכים בתקיפה והיא לא יוצאת לפועל. "נשאלת השאלה למה הם לא הפעילו את כל משקלם, השאלה הזאת חשובה היום כי אם באמת איראן תהיה במצב שיש לה אופציות לפריצה לגרעין ולהשגת גרעין – הרי זה גדול כישלונות המדינה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.