ליברמן תוקף: "נתניהו מתעקש להישאר חירש"

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תוקף בחריפות את ראש הממשלה ושר הביטחון בעקבות הצהרות חמאס לפיהן הם נערכים לסבב הלחימה הבא נגד ישראל.

בשעה שבחמאס מחריפים את ההצהרות כנגד ישראל,  יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תוקף בחריפות את ראש הממשלה ושר הביטחון בעקבות הצהרות חמאס לפיהן הם נערכים לסבב הלחימה הבא נגד ישראל.

"ממשלת ישראל טומנת את ראשה בחול ואם יקרה האסון שכבר כתוב על הקיר – רה״מ ושר הביטחון לא יוכלו להינקות מאחריות",  כתב ליברמן בעמוד הפייסבוק שלו.

ליברמן אמר את הדברים בעקבות הצהרת פתחי חמאד, שר הפנים לשעבר בממשלת חמאס, שאמר כי דרך העפר שנסללת בימים אלה בצמוד לגדר המערכת עם ישראל תשמש לסלילת כביש שיאפשר ביום מן הימין "להסתער על שטח האויב", כך כלשונו.

 

לדברי ליברמן, "דבריו של איש חמאס, פתחי חמאד על-כך שהכביש שסולל חמאס כ-250 מטר מהגדר, מול קיבוץ נחל עוז, נועד להיות מוכן לשעת הכושר להסתער, הם כמו קריאה במגאפון לראש ממשלה שמתעקש להישאר חירש".

 

 

"ועדת החקירה שתקום אם יקרה חס וחלילה אסון בנחל עוז לא תצטרך לפתוח פרוטוקולים סודיים אלא רק לקרוא את הדברים הללו של חמאד שפורסמו בראש חוצות", הוסיף השר לשעבר, שבחר להישאר מחוץ לממשלת נתניהו.

 

ליברמן הוסיף כי "כדאי שראש הממשלה יתעשת כבר עכשיו ויעשה את מה שצריך בכדי למגר את שלטון החמאס בעזה. הנהגה אמתית צריכה לדעת להתמודד עם איומים בטרם פורענות ולא כשכבר מאוחר מדי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.