פיגוע סמוך לירושלים: מחבל התיז חומצה על משפחה חסידית ונורה (וידאו)

צומת אל חאדר: ירי לעבר מחבל ששפך חומצה וניסה לדקור עוברים ושבים באמצעות מברג

סמוך לשעה 13:35 בצהריים (שישי), התקרב מחבל פלסטיני לעבר בני משפחה חרדית מבית"ר עילית שנסעו במכונית במחסום המנהרות שבגוש עציון – ושפך עליהם חומצה.

האירוע התרחש כשהרכב עצר בצומת חוסאן לטרמפיסט. בעת פתיחת הדלת הותז לעברם חומר בלתי מזוהה שגרם להם לכוויות וצריבות בפנים, הטרמפיסט נפצע בינוני ובני המשפחה בינהם שלושה ילדים ששהו ברכב נפגעו קל, אזרח ניטרל את המחבל. מדובר במשפחה חרדית חסידית מביתר עלית.

"התקשרתי למשטרה כמה פעמים עד שענו לי", סיפר עד ראייה לפיגוע. "מיד התקרבתי עם האוטו והתחלתי לרוץ אחריו וראיתי את לוחמי מג"ב באים ושמעתי את היריות. תוך כדי דיווחתי את זה למשטרה".

עד ראיה מספר:

(וידאו באדיבות רשת)

מדוברות איחוד הצלה נמסר: גבר נפצע בינוני, ואם ושלושת ילדיה נפגעו קל כתוצאה מחומר לא מזוהה שהותז לעבר רכבם בצומת אל חאדר, מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ביתר' העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים.

צפו במחבל (באדיבות אתר החדשות 0404)
[vimeo 114342081 w=500 h=891]

שרגא הופמן סמנכ"ל איחוד הצלה מסר: "כשהגעתי לזירה סיפרו לי עוברי אורח כי מדובר ברכב שעצר טרמפ לאזרח ובעת פתיחת דלת הרכב הותז לעברם חומר בלתי מזוהה שגרם להם לכוויות וצריבות בפנים, הטרמפיסט נפצע בינוני ובני המשפחה ששהו ברכב נפגעו באורח קל, כוחות הביטחון ביצעו ירי לעבר הפלסטיני ששפך עליהם את החומר, כוחות צבא ומשטרה בודקים את נסיבות האירוע, עוד נמסר כי הוא ניסה גם לדקור עוברים ושבים באמצעות מברג, ובעקבות הירי שבוצע לעברו הוא נוטרל ".

מזק"א נמסר: עדכון לכביש עוקף חוסאן: מחבל שפך חומצה על זוג הורים ומס' ילדים, 6 נפגעים מטופלים במקום, המחבל נורה ברגלו ונפצע קל.

ממשמר הגבול נמסר: "בעת שהלוחמים נסעו על הציר הם הבחינו בחשוד שרץ בעקבות אזרח ובידו מברג. הצוות צמצם טווח לעבר המחבל, ובמקביל אזרח חמוש שעבר עם רכבו במקום, ירה לעבר פלג גופו התחתון. לוחמי מג״ב השתלטו על המחבל במהירות ועצרו אותו. כעת הוא נלקח לקבלת טיפול רפואי בבית חולים הדסה עין כרם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.