ליד בית שמש: איקאה פותחת סניף חדש

איקאה פותחת סניף חמישי בישראל: חברת הרהיטים השבדית תגייס 400 עובדים לחנות באשתאול שליד בית שמש.

איקאה פותחת סניף חמישי בישראל: חברת הרהיטים השבדית תגייס 400 עובדים לחנות באשתאול שליד בית שמש. החנות החדשה תשתרע על שטח של כ- 25 אלף מ"ר וצפויה להיפתח ברבעון הראשון של 2020. החנות הייתה אמורה להפתח בירושלים, אלא שקשיים בירוקרטיים מנעו את יישום המהלך.

שוקי קובלנץ מנכ"ל איקאה ישראל מסר:"אנו שואפים כי חנות איקאה אשתאול תהיה מהחנויות המובילות בישראל ובעולם"
חודש אחרי הכרזת איקאה העולמית כי תפטר 7,500 עובדים ותתמקד בחנויות קטנות ומכירות און ליין, נערכת איקאה לגייס 400 עובדים לטובת חנות חמישית שתקים בעוד כשנתיים באשתאול. המיקום נבחר, לאחר שהחברה נואשה מנסיונה להקים חנות בירושלים. במהלך חודשים ארוכים נבחנו בעיר הבירה מיקומים שונים ובהם שטח השוק הסיטונאי בגבעת שאול, הגן הטכנולוגי במלחה וחניון אגד, אולם הקשיים הביורוקרטיים, הובילו את החברה לחפש מיקום סמוך יחסית בבית שמש. כשגם שם לא נמצא המקום המתאים, הוחלט על הקמת החנות באשתאול. גם במקרה זה הדברים לא עברו בצורה חלקה והרשת השוודית התמודדה עם צו מניעה שהגישה האגודה השיתופית אשתאול נגד מימוש עסקה שתכפה עליו את השותפות עם בעלי איקאה בחברה שאמורה להקים פארק התעשייה על אדמות המושב.

מאיקאה נמסר כי הצדדים הגיעו להבנות ונסללה הדרך להקמת החנות. בחברה הסבירו את הבחירה באשתאול ברצון לתרום לכלכלה וגם ברצון שהרשת תהיה פזורה ברחבי הארץ גם באזורים מרוחקים ופחות דומיננטיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.