ליד מירון: 3 הרוגים בתאונה קטלנית

תאונה קטלנית אירעה לפני זמן קצר בכביש 866, צומת חנניה שליד מירון, בין רכב פרטי לרכב הסעות. במקום דווח על 3 הרוגים ועוד 4 פצועים קשה נסיבות התאונה נחקרות ע"י בוחנים של משטרת ישראל.

תאונה קטלנית אירעה לפני זמן קצר בכביש 866, צומת חנניה שליד מירון, בין רכב פרטי לרכב הסעות. במקום דווח על 3 הרוגים ועוד 4 פצועים קשה נסיבות התאונה נחקרות ע"י בוחנים של משטרת ישראל.

רק אתמול פורסמו נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שחשפו כי בשנת 2016 נהרגו בכבישי ישראל 378 בני אדם – עלייה של 6% לעמת שנת 2015. בגזרת יהודה ושומרון לבדה נרשמה עלייה דרמטית הרבה יותר, של 27% במספר ההרוגים, כשבמהלך 2016 נהרגו רק באזור זה 42 בני אדם בתאונות דרכים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל הצרות —אך ורק בגלל חידוש גזירת גיות בנים ובנות השמד והזימה.

  בללי שבת קודש הצדיקים החכמים צעקו לר' שמואל שליטא: "למה אנו לא מצטרפים להפגנות נגד גיות בנות"? ומן השמים בלית ברירה עשרות אנשי הפלג הירושלמי הפגינו במהלך כל הלילה ברחוב שטרן בקרית יובל ירושלם על רקע ניסיונות המשטרה הצבאית לאיתור משתמט מגיוס השמד -מפלג הירושלמי. הרי כל בר דעת מבין שהמלחמות האלו של חידוש גזירת גיוס השמד והזימה על ידי חכי"ם חרדים [כאילוי הם נשארו חרדים] מכנסת המינים מביאים למצב של רדיפה נוראה מול כל עולם התורה. אין לכם מושג כמה נזקים זה מביא על עולם התורה והחסידות. אבל וּמָרְדֳּכַי לֹא יִכְרַע וְלֹא יִשְׁתַּחֲוֶה…

  הם עמדו "בגאוה" באופן מכוון על ציר תנועה ראשי וחסמו את הדרך ובכך אף מנעו את מעצר המשתמט. כמובן שלא נענו להוראות החוזרות ונשנות של המשטרה הכפרנית והאכזרי. הם סוברים שאנחנו על הגבול ממש עוד שניה ומנצחים את הציונים שהם המנהגים של החרדקים.
  למעשה מי שהמציא את המילה חרד"ק ניצח את המערכה.

  הצדיקים הקדושים -המפגינים פשוט בכלל לא מפחדים מכלום, ולא יפחדו מכלום. הם רק מפחדים מהשם יתברך שמו לעד, הם מקיימים רצונו ומקדשים שם שמים ברבים. והם ימשיכו להפגין בתוקף עד ביאת המשיח שאז יבטל גזירת גיוס השמד והניאוף. אמן כיה"ר בב"א ממש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב