לקראת לילה לבן במטה יחד: "מקוים לטוב"(וידאו)

במטה 'יחד' מנסים לשמור על אופטימיות. ישי לפעילים: "בתוצאות האמת נזכה ב – 5 מנדטים". צפו

יותר דרמטי מזה לא יכול להיות: תוצאות המדגמים הצופים למפלגה מספר קולות המגרד את אחוז החסימה מלמטה גורמים למתח במטה ישי לנסוק לשיאים חדשים.

 

פעילי המפלגה עוקבים אחרי כל קול בכל קלפי ביודעם כי קולות בודדים יכולים להכריע את הכף לכאן או לכאן.

 

גם אם המפלגה תצלח לבסוף את אחוז החסימה, יצטרכו בכירי המטה להבין כיצד 4-5 מנדטים ואיניקציות חיוביות בשטח, הפכו למאה אלף קולות של מצביעים דתיים שכמעט והלכו לאבדון.

 

שעה קלה לאחר פרסום תוצאות המדגמים הגיע ישי למטה ונשא נאום אופטימי בפני הפעילים: "עוד שעה – שעתיים יתברר שזכינו ב5 מנדטים". צפו בנאומו של ישי:

 

בהמשך פצחו הפעילים בריקודים נלהבים, ריקודים שנראים למתבונן מהצד כחגיגות ניצחון, אלא שהמציאות הרבה יותר קודרת. צפו בריקודים

 

במטה המפלגה מנסים האנשים במטה לשמור על מורל גבוה ושואבים עידוד מהנתונים הגבוהים יחסית בהם זוכה המפלגה במקומות שאינם מוגדרים כ"מעוזים" שלה. אחד מבכירי המטה העריך כי בסופו של דבר המפלגה תזכה ב -4 מנדטים, זאת על במך נתוני אמת שהוא טוען כי יש בידיו.

 

מנגד, ד' ממטה הטלמרקטינג של המפלגה נשמע מהוסס ופסימי יותר. "זה פשוט סיוט, אנחנו נעים בקצב מטורף בין יאוש לתקוה. אם זה יסתיים טוב – הכל היה שוה. אם לא – זה יתברר כלילה הקשה בחיי", הוא אומר בשיחה ל'קוקר'.

 

איך יסתיים הלילה הדרמטי הזה? בשעות הקרובות נדע את התשובה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.