לילה סוער באשדוד ובירושלים: בחורים ואברכים התפרעו ומנעו 3 ניסיונות מעצר של עריקים

שוטרים צבאיים שהגיעו לרחוב בר חלפתא באשדוד במטרה לעצור בחורי ישיבה שלא התייצבו בלשכת הגיוס נתקלו בהתנגדות אלימה שבשיאה הפכו המתפרעים ניידת וגרמו לה נזק רב. אירועים דומים התרחשו גם בשני מוקדים בירושלים. בכל המקרים בו הכוחות על עקבותיהם ללא ביצוע המעצרים. במשטרה מבטיחים: "נמצה את הדין עם הפורעים"

אלימות וחילול השם: לילה סוער נרשם באשדוד ובירושלים, שעה ששוטרי המשטרה הצבאית ניסו לעצור 3 עריקים שלא התייצבו בלשכת הגיוס.

האירוע הראשון התרחש ברחוב בר חלפתא באשדוד לשם הגיעה ניידת ובה שוטרים צבאיים במטרה לעצור עריק, ככה"נ בחור ישיבה, שלא התייצב בלשכת הגיוס. דבר הגעת הכוחות עבר מפה לאוזן ועשרות מתפרעים התאספו במקום במטרה למנוע את המעצר.

המהומות במקום הגיעו לשיא כאשר כמה מהתפרעים הצליחו להפוך את הניידת איתה הגיעו השוטרים על גבה. בנוסף, מספר ניידות משטרה ניזוקו מאבנים שהושלכו לעברן. בעקבות האירועים שבו השוטרים על עקבותיהם ללא ביצוע המעצר.

בוידאו: תיעוד ההתפרעויות באשדוד

גם ירושלים סערה הלילה: במקביל לפעילות באשדוד, כוחות משטרה צבאית הגיעו לרחוב אביעד שבשכונת גבעת מרדכי ולרחוב קהתי שבשכונת גבעת שאול במטרה לעצור בחור בנסיבות דומות.

גם בשני המוקדים הללו פשטה הששמועה מפה לאוזן ועשרות אברכים ובחורים התקבצו כדי למנוע את המעצרים.

גם שם, כמו באשדוד, הצליחו המתפרעים למנוע את המעצרים והכוחות שבו בידיים ריקות.

במשטרה לא מתכוונים לעבור בשקט על האירועים ומבטיחים למצות הדין עם הפורעים.

מדובר המשטרה נמסר: "במהלך הלילה הותקף צוות משטרה צבאית שהגיע לשכונה חרדית בעיר אשדוד. השוטרים הצבאיים נתקלו בהתגודדות של עשרות חרדים שהחלו להתפרע. תוך כדי כך הפכו המתפרעים את הרכב הצבאי.

כוחות רבים של משטרת ישראל הוקפצו למקום וחילצו את השוטרים הצבאיים תוך שפיזרו את ההמון. במהלך הפעילות גם מספר ניידות משטרה נפגעו קלות כתוצאה מידוי אבנים.

במשטרה רואים את האירוע בחומרה רבה וכי ינקטו כל האמצעים לאיתור המעורבים ולמיצוי הדין עימם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אשריכם ישראל.
  חילול ה' הוא לכתוב כותרת באתר חרד"קי שזה חילול ה'

  חגי |
  הגב
  • קידוש ה'
   חילול ה' זה להשתתף בתעמולה החילונית נגד עם ישראל תמורת נזיד עדשים

   tcrvo |
   הגב