לילה רצוף שינה

ישנים פה!

 מותג מוצרי התינוקות המוביל ג'ונסונס מציג את "שיטת שלושת השלבים" המסייעת לתינוקות להירדם מהר יותר ולישון זמן רב יותר, ומשיק את אתגר השינה הגדול בשיתוף מומחית השינה, שלי פרופר רוזן בליווי סדרת מוצרי "לפני השינה" הזוכה לנראות חדשה בלווי ספר ייעודי לפני השינה ושיר ערש בשיתוף ההרכב המוזיקלי "יונינה"

ממחקר בהשתתפות למעלה מ-45,000 תינוקות מרחבי העולם, שערך המותג ג'ונסונס בנושא שנת תינוקות, הוכחה יעילותה של  שגרת ההכנה לשינה. במהלכו נצפו ונלמדו מגוון דפוסי התנהגות במהלך זמן השינה ב-20 מדינות שונות מסביב לעולם ומתוצאותיו עולה כי כבר לאחר 7 ימים  של יישום שיטת שלושת השלבים התינוקות התעוררו במצב רוח טוב יותר, יקיצות הלילה שלהם פחתו ב-38% והיו ערים פחות זמן ביממה (פחות 32%). והאימהות, חשו הרבה פחות עייפות (45%).

שיטת שלושת השלבים מסייעת לתינוק להירדם מהר יותר ולישון לפרק זמן ארוך יותר כוללת:

שלב 1 אמבטיה חמימה – אמבטיה הכוללת מים חמימים ונעימים מסייעת לתינוק לדעת כי זה הזמן לישון.

שלב 2 עיסוי מרגיע – עיסוי כחלק מטקס זמן השינה, יכול לסייע לתינוקות לישון טוב יותר. ניחוחות נעימים ומוכרים יכולים לגרום לתינוק לתחושת שמחה ורוגע ולהוביל לשיפור במצב הרוח של התינוקות.

שלב 3 זמן שקט – ניתן להרגיע את התינוק על ידי פעולות שקטות כגון קריאה, שירה או האזנה למוזיקה מרגיעה.

על מנת לסייע להורים להכניס לשגרת היום יום שלהם את שיטת שלושת השלבים ולראות תוך 7 לילות שיפור ניכר הוקמה קבוצת פייסבוק סגורה וייעודית נפתחה בשם "אתגר השינה הגדול של ישראל" ומיועדת להורים עייפים שרוצים להתמיד במשך שבוע ויותר ולקבל לכך ליווי ותמיכה. המצטרפים אליה יוכלו ליהנות מהדרכה יומיומית כיצד ליישם את השיטה עם מגוון עצות נוספות שיעזרו להם להתמיד בתהליך השינה ולסייע לתינוקות שלהם לישון טוב יותר.

הפעילות תתקיים בין התאריכים 13-20/11/16 – ניתן להירשם עד חצות ביום שני 12/11, כאשר תתחיל הפעילות לא ניתן יהיה להצטרף יותר לקבוצה. https://www.facebook.com/groups/1843019975984788/

במסגרת המהלך, "הלילה כולנו ישנים" מוצרי הסדרה "לפני השינה" הכוללים אל סבון אמבט לפני שינה ותחליב לפני שינה זוכות לנראות חדשה:

 אל-סבון אמבט לפני השינה של ג'ונסונס: מכיל תמצית NaturalCalm™‎ – תערובת מיוחדת של ניחוחות עדינים הרשומה כפטנט, בעל נוסחה ייחודית השומרת על תחושת הרכות של העור וכולל את נוסחת הקץ לדמעות® העדינה לעיניים, ללא פראבנים.

 תחליב לפני השינה של ג'ונסונס מכיל גם הוא את תמצית NaturalCalm™‎ הנוסחה עדינה ומתאימה לעורו העדין של התינוק, הוכח מחקרית שמשאיר את עור תינוקך רך וחלק למגע כל הלילה, ונבדק דרמטולוגית.

להשלמת המהלך וכמענה לשלב השלישי של "זמן שקט" , משיקה ג'ונסונס גם ספר לפני שינה. הספר "המסע בעקבות השינה המתוקה" מותאם אישית לילד הן מבחינה שמית והן מבחינה מגדרית (גרסת בנים וגרסת בנות). הספר מגולל את מסע גיבור הספר, שהוא בעצם הילד לו הספר שייך, כיצד מחפש ומוצא את השינה המתוקה. במהלך הספר ניתן להשלים את שם הילד במקומות מתאימים לסיפור. "ששש… את מי נפגוש בדרך?" הילד פוגש במהלך הסיפור דמויות חמודות וססגוניות שאת שמן – הוא בוחר גם כן. הספר משווק בימים אלו במסגרת מבצע ברשת סופר פארם במסגרתו קונים 2 מוצרי ג'ונסונס® ומקבלים את הספר במתנה. בתוקף 9/11/16.

מכיוון שמוסיקה חשובה כל כך והיא חלק מזמן השקט (השלב השלישי) הושק שיר ערש גלובאלי המבוסס על תובנות מעמיקות של תינוקות, מחקרים וסקרים במסגרת מהלך "הלילה כולנו ישנים" כמו כן, בכל מדינה הושק שיר ערש מקומי המתכתב עם התרבות המקומית. בישראל, להלחנת שיר הערש נבחר ההרכב המוזיקלי המיוחד "יונינה". את ההשראה לכתיבת השיר והלחנתו, קיבלו ממבחר שירי ערש מוכרים ומבתם התינוקת בת החצי שנה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.