לימודי צורפות – מקצוע מבוקש והכשרה מהירה

התכשיטים מלווים את חיינו לכל אורכם: טבעות נישואין, שרשראות, צמידים ואף חפתים לחליפות, עשויים זהב או כסף ומשובצים באבנים טובות. תמיד רציתם לדעת כיצד מכינים אותם? כדאי שתחשבו על לימודי צורפות.

 

אם עולם העיצוב והתכשיטנות מעניינים אתכם, ואתם רוצים לעבוד במקצוע אותו תוכלו לשלב עם לימודים בכולל או עם חיי האמהות, לימודי צורפות יכולים להיות מעניינים מאוד עבורכם ולהעניק לכם את האפשרות הזו בצורה הטובה ביותר. בכדי לעסוק בצורפות, אינכם חייבים להיות שכירים ולעבוד שעות רבות בכל יום. התחום הזה יכול להעניק לכם אפשרות לעבוד גם מהבית כעצמאיים, וכך לשלב תורה ועבודה בקלות ובנוחות.

 

קורס קצר ומלא בתוכן

 

לימודי צורפות הינם לימודים קצרים יחסית, אשר על פי רוב נמשכים על פני כ-60 שעות, ובמרבית המסגרות מדובר בשיעור של פעם בשבוע, כך שאתם יכולים לשלב אותו בלוח הזמנים הצפוף שלכם ללא כל בעיה. בנוסף, אם אתם רוצים ללמוד יותר על התחום, תוכלו לבחור בקורס צורפות בסיסית אשר הינו קורס מתקדם יותר שמתפרס על פני 100 שעות, או בקורס בטכניקות מתקדמות בצורפות אשר יכול להגיע גם ל-180 שעות.

 

נושאי הלימוד בלימודי צורפות הינם מעניינים מאוד וכוללים חריטה ושיבוץ, מחברים וחוליות, רישום תכשיטים, טכניקות עבודה באמייל חם, בנייה של צירים ושל סוגרים, עבודה עם חוטי כסף וזהב ושילובם בתכשיטים, בניית מודלים בשעווה, טכניקות שיבוץ ועוד מגוון רחב של נושאים אשר יסייעו לכם לעסוק בתחום לאחר מכן באופן מקצועי.

 

קורסים מופרדים לציבור החרדי

 

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מוסדות לימוד המיועדים למגזר החרדי ובונים תכנית לימודי צורפות מיוחדת אשר מיועדת במיוחד עבור הקהל החרדי וכמובן, מתקיימים בהפרדה מלאה בכדי למנוע בעיות צניעות שונות במהלך הלימודים. כך אתם יכולים ללמוד תחום בו אתם חושקים ורוצים לעסוק בו מבלי לחשוש מבעיות הלכתיות שונות, ולספוג ידע אשר ישפיע לטובה על עתידכם המקצועי והתעסוקתי.

 

שכר לימוד שמתאים לכל כיס

 

עוד יתרון חשוב מאוד של לימודי צורפות הוא ללא ספק שכר הלימוד. לימודי צורפות אינם לימודים יקרים במיוחד ורוב מוסדות הלימוד יאפשרו לכם גם לפרוס את שכר הלימוד לתשלומים, בכדי שתוכלו לעמוד בהוצאה על הלימודים מבלי לבצע ויתורים כלכליים.

 

אז למה אתם מחכים? אם יש לכם זיקה לעולם העיצוב והתכשיטנות ואתם רוצים ללמוד מקצוע מבוקש שיתאים היטב לאורח החיים שלכם, פנו אל מוסדות לימוד הקרובים אליכם ובקשו מידע על לימודי צורפות מקצועיים. בצעו השוואה בין כמה מוסדות לימוד שונים ובחרו בזה שמציע לכם את התנאים המתאימים ביותר עבורכם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.