צפו: חייל התיז גז מדמיע – בחורי הפלג עשו בו לינץ'

זה לא רמאללה: בלב רחוב רבי עקיבא בבני ברק נחצו הערב (חמישי) כל הגבולות. בתיעוד שמתפרסם ברשת על ידי הצלם משה עזריאל, נראה חייל חילוני כשהוא מתגרה במפגינים, ומתיז גז מדמיע לעברם, אלו מצדם לא נותרו חייבים והתנפלו לעברו תוך שהם רומסים את החייל.

הערב נחצו קווים אדומים במחאת הפלג הקיצוני משערי חסד: אם עד כה תקיפות החיילים היו רכות עד כדי ליטוף, הסרטון הבא שעף ברשת החברתית כאש בשדה קוצים מכה גלים וחושף טפח מהטירוף שאוחז בבחורי הפלג המשולהבים עלי קרב.


בתיעוד שמתפרסם ברשת על ידי הצלם משה עזריאל, נראה חייל חילוני כשהוא מתגרה במפגינים, ומתיז גז מדמיע לעברם, בתיעוד נוסף, נראת התגובה להתגרות, אלו מצדם לא נותרו חייבים והתנפלו לעברו תוך שהם רומסים אותו ומועכים אותו בבעיטות חזקות. החייל הצליח איכשהו להימלט מהפורעים ולנוס מהמקום.

העיתונאי יקי אדמקר הגיב בדף הטוויטר שלו לסרטון וטען כי החייל המותקף התיז גז מדמיע לעבר המפגינים ורק לאחר מכן התנפלו עליו פורעי הפלג.

סגן שר הביטחון אלי בן דהן אמר בתגובה לסרטון שבו נראים קבוצת חרדים תוקפים חייל צה"ל: " ככה נראית הדרך לשפיכות דמים, על המשטרה לבצע מעצרים".

זה לא רמאללה, זה בלב בני ברק. חייל שהתיז גז מדמיע לעבר מפגינים קיבל נקמה מצד מפגינים חרדים

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ חמישי 9 פברואר 2017

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מעולה. החייל תקף באלימות !! אין לו זכות חוקית לבצע מעשה תקיפה כזה. כל הכבוד למפגינים. אם הייתי שם , סביר להניח שהייתי שולח את החייל לבית חולים. הוא נבל.

  שיע שולם |
  הגב
 2. אם אתם חושבים שבגזירות שמד של הציונים הארורים, ועסקנים – וחכי"ם משטיימניסטים יצליחו לגייס אפילו יהודי אחד, או יהודיה אחת, או ילדה אחת, טעות גדולה היא זאת.

  עברנו את פרעה 210 שנים ולא שינינו שמותינו לבושינו ולשונינו.

  עברנו את נבוכדנצר 70 שנה, ולא התגייסנו לשמד.

  וגם עברנו את אנטיוכוס ומלכות יון ולא התגייסנו לשמד.

  וגם את מלכות רומא עברנו והמשכנו להיות יהודים, ולא התגייסנו לשמד.

  עברנו ולא התגייסנו, והמשכנו להיות יהודים חרדים "המכונים היום "סיקריקים" ע"י "המשכילים-הכת מבני ברק" נעבור גם את "חידוש גזירת גיוס השמד" עם הבריונים שלהם אפ' עם גפני וליברמן…

  הרדיפה הזאת על בני ישיבה דומה בדיוק לרדיפת שונאי הדת ימ"ש שאם הי' נדמה להם עוולה אצל בעל זקן ופאות היו מאשימים את כל בעלי הזקנים ופאות. וכן חידוש גזירת השמד ע"י "מועצת השמד" בכדי לגרות יותר את האש נגד הקדושה ר"ל לא יעזור לכם. אתם פשוט עמלקים.

  כן כן כן, אנחנו נעבור את גם את שלטונות הציונות, וגם את העסקנים והשופטנים שלהם, ואנחנו בשם ד' נעשה ונצליח, שהרי למחות על כבוד שמים היא מעל הכל. נראה לי שכולכם מקנאים בנו, אחרת אני לא מבינה את גודל הפרסום נגדינו. אפילו פרעה הרשע, לא גזר אלא על הזכרים, ואתם גוזרים גם על הנשים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. לדעתי החייל הזה גוי גמור ואין לו חלק לעולם הבא.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב