ליפא מבהיר: "הקליפ מיועד עבור מי שגולש באינטרנט" (האזינו) (הקלטה)

כוכב הזמר החסידי ליפא שמעלצר, דוחה את הביקורת על הקליפ הפרוע, בראיון לרדיו 'קול ברמה', "עד לפני 15 שנה אבא ואמא השגיחו , היום השתנו הסטנדרטים, והילדים רואים דברים יותר גרועים". האזינו לראיון

ברחוב החרדי קיבלו ברגשות מעורבים את הקליפ החדש והמקפיץ של ליפא שמעלצר – "רבינו נחמן בן פיגא" שקבע סטנדרטים חדשים שלא היו בעבר במוזיקה החסידית.

היו שטענו כי בקליפ משדר ליפא אווירת פורקן והוללות שאינה מותאמת לז'אנר החרדי, אך כוכב הזמר החסידי ליפא שמעלצר, דוחה את הביקורת החינוכית, בראיון למוטי לביא ברדיו 'קול ברמה', "עד לפני 15 שנה אבא ואמא  השגיחו על הילדים, היום השתנו הסטנדרטים, והילדים רואים דברים יותר גרועים".

שמעלצר השיב לטענה שהילדים נחשפים בקליפ לשיכורים במנהטן שרוקדים כמו היפסטרים, "לקחתי חברה ברסלבים והמטרה היא לחזק כמה שיותר יהודים שלא ירעו בשדות זרים, אני מכיר כל יום סיפורים חדשים, אני לא צבוע, אם יש בחורים באינטרנט עדיף שיסתכלו בקליפ שלי, הקליפ עצמו מיועד עבור אותם בחורים שגולשים באינטרנט ולא עבור ציבור בני התורה".  הבהיר ליפא.

   הראיון באדיבות רדיו קול ברמה

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. השתגעתם??
    לפי הפתיח של השדרן כבר חשבתי שזה משהו באמת לא ראוי, מה רואים שם ליפא וכמה אנשים שרוקדים עם אורות כחולים וצהובים, אולי הסגנון חדשני, אבל באמת יצאתם מפרופורציות…

    אני |
    הגב