ליפמן הגיע לבקו"ם והזמין חיילים חרדים להתארח בשבתות

החייל הממושמע של לפיד חבר-הכנסת דב ליפמן התייצב היום על  הבוקר (חמישי) בבקו"ם  והציג את עצמו כנציג מפלגת "יש עתיד", כדי לקבל את פניהם של מחזור הגיוס החרדי.

 ליפמן קיבל את פניהם של  400 הצעירים בכניסתם לבסיס.

ליפמן אמר לצעירים, "כל-כך שמחתי להיפגש עם בכירים בצה"ל אשר הסבירו כיצד המסלול של הנח"ל החרדי עונה על הצרכים של צעירים חרדים בכל החזיתות, ובנוסף כיצד קיים צורך בצעירים הללו בצה"ל. שוחחנו על הצורך בתיקון של המידע המוטעה שמצוי ברחבי רחוב החרדי בנוגע לירידה במספר החרדים אשר מתגייסים לצה"ל בעקבות הצעת-החוק החדשה, בנוגע לכך שהצבא אינו זקוק לחיילים חרדים, ובנוגע לצרכים הדתיים שצה"ל אינו יכול לספקם".

חבר-הכנסת ליפמן  כך כתב דוברו 'הוצף ברגשות עזים' כאשר הוא נכנס לחדר וראה את החרדים עם מדי הזית  "אני כל-כך גאה בכם. למעשה, אני אפילו מקנא בכם. לא גויסתי לצה"ל כאשר אני עליתי ארצה לפני תשע שנים בשל גילי ובשל מספר ילדי. אתם זכיתם בהזדמנות לקיים מצוות באופן המלא ביותר וכן לשרת בצבא יהודי במדינה יהודית. אתם תוכלו להוות דוגמה לחרדים אחרים ויש לכם תפקיד חשוב כשגרירים בשביל הקהילה החרדית. שאלוקים ישמור עליכם ואנו כאן כדי לעזור לכם בכל מה שצריך". אמר החייל של יאיר

במהלך האירוע שני חיילים חרדים  ביקשו את הפלאפון של חבר-הכנסת ליפמן. המשפחות שלהם אינן תומכות בגיוסם והם רצו להתארח אצלו. בתגובה הציע חבר-הכנסת ליפמן לארח אותם בביתו .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.