ליצמן אופטימי: "יוסי דייטש ירוץ עד הסוף – וינצח"

ליצמן יוצא במתקפה על 'דגל' התורה על כך שהם גוררים את הציבור החרדי למחלוקת, והבטיח כי יוסי דייטש ירוץ עד הסוף וינצח במירוץ לראשות עיריית ירושלים. האזינו

סגן שר הבריאות ליצמן יוצא במתקפה על 'דגל' התורה על כך שהם גוררים את הציבור החרדי למחלוקת, והבטיח כי יוסי דייטש ירוץ עד הסוף וינצח במירוץ לראשות עיריית ירושלים. בראיון אצל גלסנר בקול ברמה התגאה ליצמן על האחדות ששוררת באגודת ישראל."אצלנו באגודת ישראל יש הרמוניה ואחדות בניגוד למה שקורה בדגל". ליצמן המשיך באותו טון: "הרב שך מעולם לא אמר שהוא בעד מחלוקת. לא מבין את הדיבורים האלו".

על הסיכויים של יוסי דייטש לזכות במירוץ למרות שלא זוכה לתמיכת דגל ושס אמר ליצמן כי "יוסי דייטש ירוץ עד הסוף וגם ינצח. בראיון לרדיו מתחרה נשאל בענין איך זה יקרה? ועל כך השיב ליצמן כי לא ירחיב בכדי שלא יטרפד את זה. ליצמן הוסיף והאשים את דגל על כך שלא היו הוגנים איתם. "אין לי מושג למה עבדו עלינו, אם לא רצו את דייטש היו יכולים להגיד מראש. דגל מפולגת הם צריכים לפתור את הבעיות ביניהם".

על חוק הגיוס אמר ליצמן -"ממה שאני שמעתי מראש הממשלה לא ראיתי שום רצון ללכת לבחירות. אם לא רוצים בחירות, אני מקווה שימצא הדרך להגיע להסדר עם ליברמן".

על הברית החדשה עם אלי ישי אמר ליצמן, " היו לי בעבר יחסים טובים עם אלי ישי זה פסק וחזר, עכשיו יש לנו כמה שיתופי פעולה איתו, לא רק בירושלים. היחסים עם אלי ישי לא קשורים לדרעי, אני בשלום עם כולם".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אין שום סיכוי בעולם שהוא ייבחר

  אז בבקשה יוסי תפרוש עכשיו בכבוד

  דייטש תפרוש |
  הגב
 2. שומו שמים - יוסי דייטש המתיימר ל"מעומד חרדי" המייצג את מועצת גדולי של אגודת ישראל ועיתון 'המבשר' בחשיפה מי הם שותפיהם ומה הם מטרותיהם הכהניסט * קינג - המרים יד בתורת משה ומחטיא הרבים באיסור החמור של עליה הר הבית הכרוך באיסורי כריתות * העביר גם את תמיכתו הפומבית לראשות העירייה ביוסי דייטש ויפעלו בגוש פוליטי משותף * בתמורה הבטיח דייטש בניה במזרח ירושלים ועידוד עליה להר הבית, קיום תפילות קבועות בהר הבית, והגברת תיירות יהודית בהר הבית * המשמעות: יוסי דייטש מודיע ברורות לא תהיה בניה בכל ירושלים. יהודי שרוצה דירה ומי שרוצה לבנות, רק במזרח ירושלים!!

  התדרדרות חסרת תקדים 'המבשר': בלוק משותף של יוסי דייטש עם הלאומן המופקר אריה קינג זעזוע ומחאות בקרב פוסקי ההלכה על נתינת יד למזייפי התורה ומסלפי ההלכה המסיתים לעבור על איסורי כרת בעליה להר הבית.

  התפכחות בקרב ציבורים נרחבים להתנתק ולהתרחק מהמפלגות החרדיות המתדרדרות מדחי אל דחי. התעוררות והתלכדות בקרב היהדות החרדית למלחמה קודש נגד ההשתתפות הבחירות לעיריות בכל רחבי ארץ הקודש.

  יוסי דייטש המתיימר ל"מעומד חרדי" המייצג את מועצת גדולי של אגודת ישראל ועיתון 'המבשר' בחשיפה מי הם שותפיהם ומה הם מטרותיהם הכהניסט * קינג – המרים יד בתורת משה ומחטיא הרבים באיסור החמור של עליה הר הבית הכרוך באיסורי כריתות * העביר גם את תמיכתו הפומבית לראשות העירייה ביוסי דייטש ויפעלו בגוש פוליטי משותף * בתמורה הבטיח דייטש בניה במזרח ירושלים ועידוד עליה להר הבית, קיום תפילות קבועות בהר הבית, והגברת תיירות יהודית בהר הבית * המשמעות: יוסי דייטש מודיע ברורות לא תהיה בניה בכל ירושלים. יהודי שרוצה דירה ומי שרוצה לבנות, רק במזרח ירושלים!!

  האיחוד המושלם המזרחי הישן עם המזרחי החדש * את הסכם העודפים בחרה אגודת ישראל הירושלמית לחתום סיעת 'מאוחדים' חייבי הכריתות ועוקרי השביעית בראשותו של הלאומן ההזוי אריה קינג * המשמעות: יהודים חרדים עלולים להכניס עוד נציג שעובר על איסור כרת * אחריתם של אנשי "המבשר" שנטמעו בתוך המזרחי.

  ראש ישיבות ומשפיעים מתריעין על הכשרתן לבוא בקהל של אישים פסולים בעלי דעות כוזבות שטופי לאומיות וציונות מפקדי "שירות לאומי" עוקרי השביעית ובוזי התורה שכל גדולי ישראל הרחיקום והבדילום מן המחנה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב