"ליצמן אתה מאמי לאומי אבל פופאי"(וידאו)

שרת הבריאות לשעבר יעל גרמן תקפה את שר הבריאות כיום יעקב ליצמן במליאת הכנסת: "ליצמן אתה פופאי, חבל שאתה ממשיך להשמיץ במקום להשיב לעניין". {גרמן משיבה}

שרת הבריאות לשעבר יעל גרמן תקפה את שר הבריאות כיום יעקב ליצמן במליאת הכנסת: "ליצמן אתה פופאי, חבל שאתה ממשיך להשמיץ במקום להשיב לעניין".

הכל החל כאשר שר הבריאות עלה לדוכן ומבלי להזכיר את שמו של יאיר לפיד תקף את יש עתיד שלא תמכו בקדנציה הקודמת בחוק תרומות איברים: ״אתם הייתם בשלטון בקדנציה הקודמת, למה אתם לא העברתם את זה, ויותר מזה, אתם בעצמכם דחיתם את ההצבעה הזו למרות שהייתם רוב בממשלה״.

שרת הבריאות לשעבר, ח"כ יעל גרמן (יש עתיד) שיזמה הצעת חוק להקל על תורמי האיברים תקפה מעל הדוכן את ליצמן: ״ליצמן אתה ׳פופאי׳ אתה מאמי לאומי אבל חבל שהשר ליצמן מעדיף להמשיך להשמיץ במקום להשיב לעניין".

"בכהונתי כשרת הבריאות הקמתי ועדה לבחינת נושא תרומות אברים. ואחת מההמלצות היתה הצעת החוק של לפיד ושלי. הכנו את החוק ופעלנו לקבלת הסכמת המשרדים הרלוונטיים. לדאבוני לא הספקנו להגישה. זוהי הצעה מצילת חיים המקובלת על הגורמים המקצועיים וההתנגדות לה נובעת ממניעים פוליטיים צרים וקטנוניים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.