ליצמן בהופעת בכורה – כץ הצטמק (תמונות)

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן שודרג לתפקיד השר ועשה לראשונה את דרכו לישיבת הממשלה הראשונה בחיו של ח"כ חרדי.

ולא רק פנים חדשות, גם גזרה חדשה, לאחר שעבר ניתוח להצרת קיבה הגיע שר התחבורה ישראל כץ עם גזרה מצומקת לישיבת הממשלה.

פנים חדשות הבוקר בישיבת הממשלה שנערכה הבוקר במשרד ראש הממשלה בירושלים.

סגן שר הבריאות יעקב ליצמן שודרג לתפקיד השר ועשה לראשונה את דרכו לישיבת הממשלה הראשונה בחיו של ח"כ חרדי.

ולא רק  פנים חדשות, גם גזרה חדשה, לאחר שעבר ניתוח להצרת קיבה הגיע שר התחבורה ישראל כץ עם גזרה מצומקת לישיבת הממשלה.

כחלון מחייך אחר התקציב - צילום: פלאש 90
כחלון מחייך אחר התקציב – צילום: פלאש 90

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לסוגיית הפליטים שמציפים את אירופה,  "ישראל איננה אדישה לטרגדיה האנושית של הפליטים מסוריה ומאפריקה", אמר הבוקר ראש הממשלה נתניהו בפתח ישיבת הממשלה. "אנחנו כבר טיפלנו במסירות בכאלף פצועים מהקרבות בסוריה, וסייענו להם לשקם את חייהם, אנחנו מדברים עם ראשי מדינות באפריקה, כולל עם ראש ממשלת איטליה לאחרונה, ועם מנהיגים אירופים אחרים, על חבילות סיוע רב-לאומיות למדינות המקור באפריקה – בחקלאות, בכלכלה, בביטחון – כדי לטפל בבעיה בהתהוותה".

כץ עם הגזרה החדשה - צילום פלאש 90
כץ עם הגזרה החדשה – צילום פלאש 90 

"אבל עם זאת", הדגיש נתניהו, "ישראל היא מדינה קטנה, קטנה מאוד. אין לה עומק דמוגרפי ואין לה עומק גיאוגרפי, ולכן אנחנו חייבים לשלוט על גבולותינו, גם נגד מסתנני העבודה הבלתי חוקיים וגם נגד מחוללי טרור. כך עשינו בגבולנו עם סיני ובלמנו את ההסתננות משם".

"אנחנו מתחילים היום לבנות את הגדר בגבולנו המזרחי", הוא הוסיף. "בשלב הראשון אנחנו נבנה אותה מתמנע לאילת כדי להגן על שדה התעופה שנבנה במקום, ונמשיך את הגדר עד לרמת הגולן, שם כבר נבנתה גדר ביטחון חזקה. אנחנו לא ניתן לשטוף את ישראל במסתננים, מהגרי עבודה ופעילי טרור".

נתניהו וכץ - פלאש 90
נתניהו וכץ – פלאש 90

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. "ליצמן" יהיה מעתה אחראי באופן ישיר על חילולי שבת המתקיימים בבתי הרפואה, כמו גם על ניתוחי מתים המתקיימים כמעשה שמדי יום ביומו. וכך במקום שחברי הכנסת של ’אגודת ישראל’ ייאבקו בניתוחי מתים, כעת האחריות האמיתית על ניתוחים שלאחר המוות יהיו בידי הליצן ליצמן הפורץ גדר נגד הקב"ה ומשיחו. כך גם בעניין חילולי השבת הפומביים המתקיימים במתקנים הרפואיים השונים ברחבי הארץ. זאת ועוד: ליצמן מעתה יישב מרצונו הרע בישיבות הממשלה ויהיה שותף מלא למדינת השמד לכל החוקים והתקציבים למען גיורים ונישואין מהירים, תחבורה בשבת ופתיחת עסקים ביום השבת, גירוי בעומות העולם, מסירת שטחים ועוד רבות. מעתה הוא יהיה שותף מלא לעבירות רבות שאפי’ אין מיתה מכפרת, שממשלת ישראל במדיניותה המוצהרת מבצעת.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. אסור לליצמן להיות שר. מה שבטוח יענקל ליצמן הוא גרד"ק (גערער קל דעת) מפני שאם ההי חסיד אמיתי בשעה 10 הוא היה יושן…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב