ליצמן ברכבת הקלה: "להרחיב הקוים גם לבתי החולים"

את הרב יעקב ליצמן אירח מנכ"ל הרכבת הקלה מר ירון רביד ומנהל ההסברה מר עוזאל ותיק שאף ערכו לו סיור במרכז השליטה

ח"כ ליצמן קיים סיור ברכבת הקלה בירושלים כשהוא מלווה בצוות לשכתו ובמהלכו ביקר בדיפו – מרכז התפעול והאחזקה, בחן מקרוב את הפעילות בחדר הבקרה האחראי על השליטה והפיקוח על תוואי הרכבת הקלה.
הביקור נפתח בישיבת עבודה עם מנכ"ל חברת סיטיפס מר ירון רביד ומנהל ההסברה ודובר הרכבת הקלה מר עוזאל ותיק.
מנכ"ל סיטיפס מר ירון רביד סיפר לרב ליצמן על הצלחתה הגדולה של הרכבת הקלה בירושלים ועל השינויים החיוביים שחוללה בעיר.
רביד ציין, בין השאר, כי ביום ממוצע נוסעים ברכבת כ-140 אלף איש וכי כיום הרכבת מסיעה כרבע מכלל נוסעי התחבורה הציבורית בכל ירושלים.
במהלך הפגישה עודכן ח"כ הרב יעקב ליצמן על תוכניות הפיתוח של הרכבת הקלה לעתיד ועל המשך הרחבת המסלולים.
הרב ליצמן הדגיש במפגש כי נלחם בעבור הרכבת הקלה בוועדות הכנסת השונות גם במחיר של עימותים עם פוליטיקאים שונים וזאת לאור חשיבותה של הרכבת הקלה לתושבי ירושלים.
"הרכבת חיונית וחשובה ביותר לתושבי ירושלים וחייבים להרחיב את פעילותה" אמר.
ח"כ הרב ליצמן ביקש ממנכ"ל הרכבת הקלה לשים דגש על הרחבת המסלולים על מנת שיגיעו גם לבתי החולים הדסה עין כרם והדסה הר הצופים. הוא ציין שדבר זה יסייע וייתן מענה לרבבות תושבי ירושלים.
בתום מפגש העבודה סייר ח"כ הרב יעקב ליצמן כשהוא מלווה במנכ"ל מר ירון רביד ומנהל ההסברה מר עוזאל ותיק במרכז הבקרה של הרכבת, ועקב מקרוב אחר עמדות השליטה של המשטרה והרכבת הקלה.
בסיום הסיור הודה הרב ליצמן להנהלת הרכבת הקלה על האוזן קשבת לכל פניה של הציבור החרדי ועל שירותה לכלל נוסעיה.
מנכ"ל הרכבת הקלה ירון רביד : "אנו מודים לח"כ הרב יעקב ליצמן על התגייסותו לאורך כל שנות תפקידו למען הרכבת הקלה. נמשיך להוות בשורה לציבור הנוסעים ולתושבי ירושלים ונמשיך לשקוד על פיתוח והרחבת שירותי הרכבת הקלה למען כלל התושבים והמבקרים בעיר".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עוד פוליטיקאי תמים שנפל בפח של היחצני"ם המשופשפים של סיטיפס, במקום לבקר ברכבת עצמה הוא ביקר במשרדים המפוארים? שייסע פעם ברכבת עצמה בשעות עומס (שזה רוב היום) וייראה איך אנשים נוסעים כמו בהמות שלא לדבר על בעיות הצניעות הקשות.

    מיקי |
    הגב