ליצמן גינה, הרצוג התקשר: "לעצור את הפורעים"

במערכת הפוליטית מגנים את ההתנכלות שנעשתה הלילה בדלת ביתו של חבר הכנסת משה גפני בבני ברק, הרצוג התקשר להתעניין בשלומו.

במערכת הפוליטית מגנים את ההתנכלות שנעשתה הלילה בדלת ביתו של חבר הכנסת משה גפני בבני ברק.  על פי החשד, אלמונים חיבלו בצילינדר של הדלת ושמו דבק מגע, בצורה שלא לאפשר את פתיחת הדלת.

"אין ספק שהדבר הזה מציק ולא נעים, בעיקר למשפחה", אמר ח"כ גפני לחדשות 2. "אבל התמודדנו עם דברים קצת יותר קשים מדבק על הדלת. בעזרת השם נצלח גם את זה".

 כאמור, במערכת הפוליטית גינו בחריפות את ההתנכלות ,"אני מגנה בתוקף את הפגיעה בידידי שלוחא דרבנן ח"כ הרב משה גפני", אמר  בתגובה שר הבריאות ליצמן. "מדובר בהתנהגות פסולה ומסוכנת ועל המשטרה לפעול לעצור את הפורעים ומניעת התופעה. לא ייתכן שאיש ציבור מוערך ויקר ייפגע בידי תוקפים בשל מעשיו החשובים לטובת הציבור ובשליחות גדולי ישראל, ולא משנה מה הסיבה. אני מחזק את ידיו וקורא לו שלא יירתע ולא יחשוש וכי זכות הרבים מסייעתו". יו"ר האופוזיציה בוז'י הרצוג התקשר לח"כ גפני לדרוש בשלומו לאחר האירוע הבוקר בו המשטרה חוקרת את הפגיעה הפיזית בדלת ביתו.
גם ח״כ מוזס הצטרף למגנים, בראיון לרדיו ׳קול ברמה׳ הוא אמר: "אני רואה בחומרה רבה את ההתנכלות לח״כ גפני. לי עדיין לא שרפו את הדלת, אבל אלה אותם פרחחים ששורפים פחי אשפה ורמזורים, המשטרה חייבת למצות איתם את הדין".

חבר הכנסת מקלב אמר בתגובה: "האלימות והבריונות השיטתית והמתמשכת הזו היא לא רק אישית אלא היא כנגד הדרך והשליחות של ח"כ הרב משה גפני העומד בראש ומייצג בנחישות ובאומץ שנים רבות, הדרך הנולזה מסבירה בצורה ברורה מדוע רוב בניין ומניין של ציבור בני התורה סולדים, מתרחקים ולא שייכים אליהם"

המשטרה בודקת את כיווני החקירה, לאחרונה מתחו הקנאים ביקורת על ח"כ גפני, לאחר שהעביר ביקורת על המאבק בגיוס בני ישיבות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.