מחוץ למשחק: ליצמן הופתע מחתונת השלום

אז מה קרה עכשיו? למה דווקא ערב ראש השנה הטריח מרן הגראי"ל שטיינמן וכיתת את רגליו ממרומי גילו להגיע לחתונה המדוברת? משה הרמן עושה סדר. {מאחורי הקלעים}

אז  מה קרה עכשיו? למה דווקא ערב ראש השנה הטריח מרן הגראי"ל שטיינמן וכיתת את רגליו ממרומי גילו להגיע לחתונה המדוברת -שכונתה "חתונת השלום".

היו שפירשו כי הציבור החרדי מאס במאבקים הפנימיים וראייה לכך ניצני השלום בין בעלזא למחנובקא, וכן השלום הנרקם בין ש"ס לרב  מאזוז. טענה זו על גבול הגיחוך, שכן, אין קשר בין שמיטה להר סיני.

פרשיית 'החינוך העצמאי ופרשת התרגיל המסריח שרקחו בשעתו מוטל'ה קרליץ ופרוש, בה נושלה גור מהחינוך העצמאי – הביאה לסדרה של אירועים: ביטול מסע הגראי"ל -גור, ותמיכתם של חסידי גור בברקת  בבחירות לראשות עיריית ירושלים במקום במאיר פרוש שלא סלח, נקם, הקים את 'המבשר' וטירפד את מינויו של ליצמן ליו"ר ועדת הכספים.

גורמים בגור טוענים כי בחודשים האחרונים קמה אופוזיציה לליצמן בתוך גור שהביאה בין היתר לקמפיין באתרים החרדים כנגד תוכנית ביטוחי הבריאות. אותם גורמים  טוענים כי המהלך להביא את מרן הרב שטיינמן נרקם בסודי סודות על ידי האנשים ששולטים בגור, מאחור גבו של ליצמן, שהודר לחלוטין ממהלך השלום. חדי העין יכולים להבחין בנוכחתו הבולטת של מנחם גיישד במרכז הבמה לצד האד' מגור, בעוד ליצמן נזקק להיאבק עם  יצחק רוזנגרטן, (המשמש של הרב שטיינמן) בכדי לקבל מקום בפריים.
ואולי, הכי פשוט להסביר את מהלך השלום במה שכבר ניבא קוהלת פרק ג' לכל זמן ועת תחת השמיים, עת לאהוב ועת לשנוא, עת מלחמה, ועת שלום.

מזל טוב! חתונת השלום של גור!

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום שלישי 13 ספטמבר 2016

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.