ליצמן: "היינו נגד ההשתתפות בועדת שקד"

חה"כ יעקב ליצמן מגיב הבוקר לעצרת בתקשורת החילונית, ובין דבריו הוא טען, "כי לא הלך לוועדה משום שהוא לא האמין בה". בדברים האלו מגלה ליצמן כי הוא -וממילא האדמו"ר מגור, היו נגד ההשתתפות בוועדה, החלטה שהתקבלה על ידי מרן הגראי"ל שטינמן ועל דעת חברי המועצת.

ליצמן שקרוב מאוד לפלג הירושלמי, בעקבות הברית הסמויה שכרתו ביניהם, משתדל להמשיך בקו מותאם עם הגישה בשערי חסד, לפיה אין מקום לדיונים ומשא ומתן עם השלטונות הנושא הגיוס.

מסובך בברית המשולשת דרעי – ליצמן והפלג הירושלמי, כאשר ליצמן הוא השושבין המחבר מצד אחד את ידידו הקרוב ליצמן ומהעבר השני את אנשי שערי חסד.

ליצמן וכן דרעי ממשיכים את האס טרטגיה שבה נקטו מהרגע הראשון – לתקוף את ראש הממשלה בנימין נתניהו – גישה שאומצה לבסוף גם על ידי החכי"ם האחרים בסיעה, לאחר ההצבעה על הפליליות, וגם הבוקר בראיון עימו טרח ליצמן להדגיש את הנקודה הזאת לפיו עיקר הטענה של ו אינה ליאיר לפיד אלא לראש הממשלה בנימין נתניהו. בדבריו אמר "הטענות שלי אינם נגד לפיד הטענות שלי בכלל היא כנגד ביבי נתניהו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ליצמן נתנו לכם גול הצרת בחול קטנה לא הצלחת וכאן הגיעו גדולי הדור ובמילה אחת הוציאו מליון איש, תמשיך את תמיכתך הקנאית בברקת ובשאר מחללי שבת ואל תפריע לדור לשמור מצוות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב