"הזדעזעתי": ליצמן וגפני מצטרפים למצעד הגינויים

ליצמן הביע זעזוע וגם יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני אומר כי "עם כל ההבנה לצער של התושבים, שאנו מזדהים עם כאבם, לשרוף תמונות של השר הרב אריה דרעי זו חציית קו אדום

כל המי ומי כבר הצטרפו למצעד הגינויים כנגד שריפת תמונתו של דרעי, נדמה שחוץ מהסודנים כבר כולם טרחו להוציא הודעת גינוי על האקט שבעיני השמאל מזכיר להם את ההסתה שקדמה לרצח רבין. גם הנציגים החרדים גינו הבוקר את המקרה. כך למשל, סגן שר הבריאות ח״כ יעקב ליצמן הביע זעזוע: “הזדעזעתי ממקרה שריפת תמונת ידידי שר הפנים הרב אריה דרעי. זוהי חציית קו אדום של ויכוח לגיטימי שמבטאת הסתה פרועה ומסוכנת, שאסור להשלים עימה כלפי שר מכהן, נציג ציבור וכל אדם אחר. אני מגנה את המעשה הפסול וקורא למשטרה למצות את הדין עם מבצעיו”, מסר ליצמן.

גם יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני אומר כי "עם כל ההבנה לצער של התושבים, שאנו מזדהים עם כאבם, לשרוף תמונות של השר הרב אריה דרעי זו חציית קו אדום. אם הדבר היה תלוי בו – הבעיה הייתה נפתרת. זו מדיניות ממשלה שתלויה גם בבגץ. שריפת התמונה היא מעשה חמור שיכולה להתדרדר למקומות מסוכנים. אני מצפה שיחזרו בהם מהמעשה".

אבי גבאי הגיב אף הוא על הצתת תמונתו השר דרעי בהפגנה אמש: "שיח חסר אחריות של מנהיגים גורם לאלימות אצל הקיצוניים ; היד שהדליקה את האש איבדה עליה שליטה."יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי: אמרתי ששיח חסר אחריות של מנהיגים גורם לאלימות אצל הקיצוניים. זה נכון כשתוקפים ערבים רק משום שהם ערבים וגם כששורפים תמונה של שר בהפגנה. העשור האחרון קרע את החברה שלנו מבפנים. היד שהדליקה את האש איבדה עליה שליטה ועדיין מוסיפה בנזין. הציבור הרחב רואה את זה ויביא לשינוי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.