'יש אלוקים': כך הפך ליצמן לגיבור הרשת (תמונות)

ברחבי הרשת ליצמן הפך לגיבור לאומי, הזריזים הפיצו שלל תמונות של ליצמן בפוטושופ, תחת הכיתוב: "ליצמן יא מאן". גם ארץ נהדרת השיקה כיתוב משלה: "יש אלוקים, וטוקבקיסטים מורגשים כבר הבטיחו להצביע ליהדות התורה.

הפצצה שהטיל בצהריים סגן הבריאות יעקב ליצמן שהודיע בועדת הסמים של הכנסת כי יתיר מכירת קנביס בבתי המרקחת הביא למבול תגובות ברשת.

בכנסת כבר התלוצצו שליצמן ידרוש את המקום ה-7 בשל נדידת קולות ממר"צ ליהדות התורה, אחרים התבדחו וכבר העלו אפשרות לשיתוף פעולה בין 'עלה ירוק' ליהדות התורה.

העיתונאית שלהבת חסדיאל צייצה: "ליצמן שואף להגיע רחוק. זה מרשם של מהפכן נועז".

כתב ישראל היום יהודה שלזינגר  הגיב בפייסבוק על ההצעה המהפכנית של ליצמן: שיטת 'הרבי אמר' ניצחה. הציבוריות רגילה לבוז לזה, ללעוג לאלו שפועלים רק כי 'הרב אמר'. בדיוק בגלל זה מדהים לראות איך הדרך של ליצמן אל לב הקונצנזוס ואל לב הציבור הישראלי עוברת בדיוק דרך 'הרבי אמר'.
יש רק אחד שממנו ליצמן צריך אישור- האדמור מגור ועכשיו לא משנה מה יקרה ומי ילחץ. לוביסטים, רופאים, עיתונים והטייקונים של חברות התרופות. כולם יכולים לקפוץ לו פשוט מאד כי 'הרבי אמר'.

עמוד הפייסבוק של ארץ נהדרת השיק לכבוד המאורע, תמונה מיוחדת שבו מניף ליצמן את הקנאביס לצד הכיתוב "יש אלוקים".

קנביס 5

 

ואילו המתחרים מגב האומה בערוץ 10 לא נחו על זרי הדפנה ואף הם הצטרפו לחגיגת הקאנביס בהפקת ליצמן: "בקרוב בבית המרקחת הקרוב לביתכם". נכתב.

גב

העיתונאי אברהם גריניציג עקץ בטוויטר וכתב: "כשעוקבים אחרי הצעדים של זייברט בבני ברק, אי אפשר שלא לתהות אם ליצמן כבר אישר אספקת קנאביס רפואי לראשי ערים, למשל.

ברחבי הרשת ליצמן הפך לגיבור לאומי, הזריזים הפיצו שלל  תמונות של ליצמן בפוטושופ, תחת הכיתוב: "ליצמן יא מאן".

טוקבקיסטים חילונים אף התחייבו שאם ליצמן יאשר את מכירת הקבניס יצביעו ליהדות התורה. מסתבר שעוד לפני שהחלו לעשן ג'וינט כבר הושפעו מהקסם הפוליטי שהפציע מאי שם, תוצרת ממלכת חסידות גור.

 

קנביס 3 קנביס 2

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פשוט בושה קנביס יהיה לשימוש שבאבניק וכל מי שרוצה להסתלבט עלינו..

    נחמן |
    הגב