ליצמן: "לא מוכן שלפיד יכנס לקואליציה" (הקלטה)

סגן שר הבריאות המיועד, חבר הכנסת יעקב ליצמן, התייחס בריאיון לרדיו 'קול ברמה', לממשלה החדשה ואמר כי הוא מוכן להרחיב את הממשלה, אך בלי יש עתיד. האזינו

סגן שר הבריאות המיועד, חבר הכנסת יעקב ליצמן, התייחס בריאיון לרדיו 'קול ברמה', לממשלה החדשה ואמר: ליצמן: "קודם כל התפללנו להפיל את הממשלה הקודמת והצלחנו. אחרי הבחירות רצינו לתקן את מה שהיה, לא באנו עם דרישות מופרזות, גם התפקידים הם הכי פחות בכירים ואני רוצה להזכיר שהכסף זה דברים שהיו בעבר".

על כוונתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, להרחיב את הממשלה אמר ליצמן: "אין לי העדפות, ברור שצריך לחזק את הממשלה כי עם 61 קשה להתנהל. הכיוון הוא שעד התקציב לא ישתנה כלום. מי שרוצה להיכנס, בבקשה, אני לא מפריע לאף אחד. אבל ליאיר לפיד בהחלט לא מסכים".

ליצמן  הוסיף כי "לציפי ליבני היינו מוכנים בזמנו היא סיבכה את הדברים כשהיא סירבה לתת מכתב לגבי ירושלים, אם היא נכנסת לקואליציה היא חייבת לתמוך. חתמנו הסכם קואליציוני ומי שמצטרף אח"כ יצטרף על הקיים הוא יצטרך להסכים עם כל מה שסיכמו איתנו, ויש הבדל בין לפיד לציפי ליבני. לא כל אחד אוהב ישראל השנאה לחרדים זה הדגל שלו. מי שעשה כל מה שביכולתו במשך שנתיים להרוס את העולם החרדי ואת המשפחות החרדיות מי שנותן לי שתי סטירות אני לא חבר שלו".

ליצמן מפתיע לסיום ומספר  כי ישנה דרך שתאפשר ללפיד לשבת בקואליציה: "בהחלט יש תשובה –  לשבת קדנציה שלמה באופוזיציה ולתמוך בנו בהכל ואז קדנציה הבאה הכל פתוח. הוא לא ראה את יהדות התורה אנחנו לא חגגנו, אני מסכים שלא צריך לחגוג עשינו תיקון עוול, זה הכל, לא יצאנו בהצהרות ולא דיברנו".

האזינו – באדיבות "קול ברמה"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ודאי שתתנגד אחרת אתה בחוץ.
    תתכונן לזה כי זו התכנית של ביבי…

    אלי |
    הגב