ליצמן לא סולח: "גם אם לפיד יבחר כראש ממשלה לא נשב איתו"

בראיון מיוחד לאנשים מתייחס ליצמן להתקרבותו של לפיד לציבור המסורתי ואמר: "לפיד לא חוזר בתשובה", אומר ליצמן בכעס על יו"ר יש עתיד שלטענתו, "פגע בציבור החרדי באופן קשה לא תודה, גם הוא ייבחר לראשות הממשלה לא נשב איתו".

כך מצליח שר הבריאות יעקב ליצמן  להגיע לראש הפרמידה:  ליצמן  שהכריז על מהפכה בתחום הקנאביס, הצליח להפתיע גם את חברי ועדת הסמים של הכנסת.

בראיון לחיים אתגר ב"אנשים" בערוץ 2 , הוא מתלווה לביקור פתע באיכלוב שמפתיע מצדו את אנשי המחלקות בבית החולים הותיק ועוקב מקרוב אחר תיפקודם.

שר הבריאות ליצמן מבהיר: "הציבור טועה, אני נגד קנאביס או סם", וממדבר על מהפכת הסמים: "אני לא בא להפקיר את הסם לכל מי שרוצה". למרות התנגדותו הנחרצת לסמים הוא יותר מכוון לחולים שזקוקים לסם. "מי שצריך לקחת קנאביס"חייב לקבל את זה בקלות בלי להתבזות ובלי לסבול".

ליצמן התייחס להתקרבותו של לפיד לציבור המסורתי ואמר: "לפיד לא חוזר בתשובה",  אומר ליצמן בכעס על יו"ר יש עתיד שלטענתו, "פגע בציבור החרדי  באופן קשה ועכשיו הוא בא להסתחבק איתי, לא תודה, גם הוא ייבחר לראשות הממשלה לא נשב איתו".

לפי ליצמן,"אנחנו נדריך 100 רופאים נוספים, ורק הם יהיו מורשים לחלק מרשם". בהתייחס לטענה כי מדינות רבות בעולם כבר הגדירו את הקנאביס כסם חוקי, עמדתו של שר הבריאות ברורה: "אני לא חושב שזה צריך להיות חוקי, אני חושב שזה סם כמו כל סם". לשאלה האם ניסה בעצמו לעשן קנאביס, הגיב בזעזוע: "חלילה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חושב את עצמו יותר מדאי, ברגע שלפיד יהיה ראש ממשלה, וזה קרוב מתמיד, הוא יעשה שטות אם לא יכנס לממשלה שלו. סתם אדם מפגר ועקשן.

    ד-רע-י |
    הגב