ליצמן מגנה את שריפת הבובה ותוקף: "אני לא יכול לסמוך על לפיד"

"לא רואה את יאיר לפיד חוזר בתשובה בנושא הגיוס. לא ראיתי ש'יש עתיד' תמכו בתיקונים לקיצוצי תקציבי הישיבות. הוא רוצה רק צ'אפחות מהחרדים. אני לא יכול לסמוך עליו" אמר שר הבריאות

 

השר ליצמן התראיין הבוקר לרשת ב' בתאגיד החדשות 'כאן' שהחל את שידוריו היום לאחר שרדות השידור סיימה לחלוטין את שידוריה, השר ליצמן התייחס בדבריו לסערה סביב שריפת הבובה בדמות חייל במהלך לג' בעומר במאה שערים, וגם לכשלים המדוברים סביב מירון וחילולי השבת שם, אך הדברים החריפים שאמר היו כהרגלו על יו"ר 'יש עתיד'.
"לא רואה את יאיר לפיד חוזר בתשובה בנושא הגיוס. לא ראיתי ש'יש עתיד' תמכו בתיקונים לקיצוצי תקציבי הישיבות. הוא רוצה רק צ'אפחות מהחרדים. אני לא יכול לסמוך עליו" אמר שר הבריאות ליצמן.
על חילולי השבת במירון במהלך סוף השבוע האחרון אמר "מגזימים בפרסומים על חילולי השבת. דחו את ההדלקה של בויאן ל-1 בלילה. לא התעסקתי כלל בנושא מירון, אבל יודע שעשו את כל ההשתדלויות שלא יהיו כלל חילולי שבת".
בסיום דבריו התייחס יושב ראש מפלגת יהדות התורה לסערה סביב שריפת הבובה בדמות חייל חרדי במאה שערים "אני מגנה את שריפת הבובות של חיילים במא"ש, אבל האייטמים סביב זה, רק מגדילים אותם להמשיך. מיותר לעסוק בהם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.