ליצמן מינה מגשר לבית חולים הדסה

עלינו לפעול בכל דרך כדי שהטיפול הרפואי המגיע לילדים יהיה הטוב ביותר{העיקר הבריאות}

בעקבות המשבר במחלקת אונקולוגיה ילדים בבית החולים הדסה עין כרם, מינה שר הבריאות יעקב ליצמן את קובי אמסלם, לשעבר הממונה על השכר באוצר, לגשר בין הצדדים.

שר הבריאות הנחה את אמסלם לקיים דיון בין רופאי המחלקה להנהלת הדסה, במטרה להגיע לפתרון מוסכם וארוך טווח לטובת הילדים החולים ובני משפחותיהם.

"הודעתי למנכ"ל הדסה פרופ' זאב רוטשטיין, ולד"ר מיקי ויינטראוב, על מינויו של מר קובי אמסלם כמגשר ועל תפקידו להגעה לפתרון אמיתי. אני שב וקורא לצדדים לשים בעת הזאת כל שיקול אחר בצד ולהגיע לפתרון מוסכם. עלינו לפעול בכל דרך כדי שהטיפול הרפואי המגיע לילדים יהיה הטוב ביותר", אמר ליצמן.

כזכור, שישה רופאים בכירים במחלקה המטו אונקולוגית ילדים בהדסה הודיעו שלשום על התפטרותם, במחאה על החלטת הנהלת בית החולים לבצע השתלת מח עצם לילדים אונקולוגים במחלקה של מבוגרים. לטענת הרופאים מדובר בהחלטה שגויה.

מנהל בית החולים הדסה עין כרם, הפרופסור זאב רוטשטיין, אמר אתמול לגלי צה"ל: "מבחינתי, לא אסכים, כל עוד אני מנהל רפואי באיזה מקום לדחות ולפגוע בילד כתוצאה מכך שאני לא מקבל אותו, אני לא נלחם היום על שום דבר. לא על אגו, לא על מעמד, ולא על כבוד – פרט למלחמה על חיי הילדים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.