ליצמן נגד 'הפלג': "שיא החוצפה"(הקלטה)

שר הבריאות התייחס הערב למתקפת 'הפלג' נגד הח"כים החרדיים: "זה שיא החוצפה, שמישהו אומר שאני לא צריך לשמוע בקול המועצת" {האזינו}

שר הבריאות יעקב ליצמן התייחס הערב (חמישי) להפגנות שקיימו אנשי 'הפלג הירושלמי' וקבוצת קיצוניים מ'העדה החרדית' תחת ביתו בעקבות תמיכתו בחוק הגיוס והגי בזעם: "זה שיא החוצפה,שמישהו אומר שאני לא צריך לשמוע להחלטה של המועצת".

בתחילת השבוע טרם ההצבעה על חוק הגיוס בכנסת, קבוצות המזוהות עם 'הפלג הירושלמי' ועם קיצוניים במאה שערים הפגינו תחת ביתם של חברי הכנסת מ'יהדות התורה' ואף יצאו למסע הסתה נגדם בפומבי וברשתות החברתיות.

בראיון לפילפוליטיקה ברדיו 'קול ברמה' התבקש להגיב ליצמן להתקפות של 'הפלג': "כיצד קורה לראשונה שח"כים חרדים הצביעו בעד חוק גיוס"?!

ליצמן השיב בזעם: "אני צריך לענות להתקפות שלהם? אני לעיתונים לא עונה. הייתה ישיבה של מועצת גדולי התורה, לאחריה קיבלנו את האישור וההוראה להצביע בעד החוק. זה שיא החוצפה שמישהו אומר שאני לא צריך לשמוע להחלטה של המועצת". סיכם ליצמן בזעם.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה ברור שהרב ליצמן חייב לשמוע לקול רבותיו…..וכמו כן ברור שכל מי שתומך בגיוס חרדים לצבא ,יהיה מי שיהיה ,אינו חרדי יותר…..נקודה…..גם למזרחי וגם לפא״י היו גדולי ישראל וגם ליהדות התורה יש גדולי ישראל….אך ההסטוריה מלמדת מי הם מנהיגי הדור אשר זכו להיות ממשיכי המסורת ומעתיקי השמועה מדור לדור…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל הצרות בפרט בבני ברק בגלל חוק הגיוס המחודש של פלג הבני ברקים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. התירוץ לא יעזור! הכלל הוא אין שליח לדבר עבירה!!!

  החרדי האמיתי |
  הגב