"ליצמן נוכל" – כך נפלו האתרים החרדים בפח

"חילופי מהלומות" בין ליברמן לליצמן. האתרים החרדים נפלו בפח שטמנו להם קבוצות הווטסאפ החרדיות.
כשעה לאחר צאת השבת דווח על ראיון שהעניק כביכול השר ליברמן לעיתון 'סופהשבוע' ובו תקף את ליצמן וכינה אותו "הנוכל הגדול".

דבר הראיון התפרסם בכל כלי התקשורת החרדים כולל 'קוקר' שאף טרחו לבקש את תגובתם של אנשי לשכתו של ליצמן לדברים.

לאחר כמה ימים,  ערך מוטי סגל מקו החשיפות בירור והעלה בחכתו שליברמן מעולם לא אמר את הדברים ולא העניק ראיון לעיתון 'סופהשבוע'.
בוואטספ פורסם, כי בראיון שהעניק לעיתון סופהשבוע, אמר ליברמן כי "ליצמן טען שנתניהו שקרן שהבטיח לרבנים שלא יהיו סנקציות פליליות. הנוכל הכי גדול ששיקר היה ליצמן ששיקר את ליאון וגרם לו ביזיונות. אם היינו יודעים שזה הפרצוף של החרדים לא היינו מריצים את ליאון, אז מי ששיקר ונתן תקיעת כף ורק בגלל שנאה לפרוש העדיף לנקום בליאון שלא יבוא בטענות אלא רק לעצמו".
ליברמן טען כי "גם ליצמן יודע שהבאנו להם חוק הכי טוב. הגיע הזמן שהחרדים יבינו שהם מפסידים רק בגלל הנוכל הזה, אמר ליברמן והוסיף שליצמן לא יכהן בשום ממשלה של הליכוד בשום תפקיד. בציוניות הוסיף כי "נשאיר לו להיות חבר של בוזי הרצוג יחד עם דרעי שיקימו איתו קואליציה ונראה מי ינצח".
בלשכתו של ליצמן אמרו בתגובה: "דברי ליברמן שקריים, ליצמן מעולם לא נתן תקיעת כף לליברמן על תמיכתו במשה ליאון".

"צריך להבין את הפאניקה שתוקפת כמה מבכירי הליכוד ביתנו, שמזה שנים יצרו לעצמם תדמית נוחה לחרדים, והעמידו פנים כאילו ומפלגתם קרובה לדת ומסורת, וכעת נחשף פרצופם האמיתי, כהורסי הדת וההלכה וכפוגעים הכי גרועים בחרדים, למרות שרק בזכותם קיבלו את השלטון פעם אחר פעם – תוך כפיות טובה זדונית".
"זה נגמר! הליכוד ביתנו בראשות נתניהו וליברמן, בהתנהגותם המבישה, הביאו לגט כריתות עם המפלגות החרדיות, וכמו כל מי שפוגע ביהדות ובהלכה – יגיע יום נקם ושילם"
על הבחירות המקומיות האחרונות אמרו בלשכתו כי "למרות שקריו החוזרים ונשנים, ליברמן יודע את האמת היטב, כי ח״כ ליצמן לא הבטיח ולו פעם אחת בעולם את תמיכתו בליאון. הדבר הודגש לו שוב ושוב בכל דרך, כי מועצת גדולי התורה הינה הגוף היחיד שיחליט בנושא זה.
"הטענות כאילו וניתנה תקיעת כף הן שקר וכזב! לא רק שלא ניתנה תקיעת כף לליברמן אלא אף נידחו על הסף כל הניסיונות להבטחות אחרות בנושא. מוטב שליברמן יבדוק מה חושבים עליו ועל הבטחותיו שהופרו גם אצל 'חבריו' האחרים במפלגות החרדיות".

עתה, משנחשפה התרמית,  אמרו לנו בלשכת ליצמן כי ההודעה בטלה.

מקורבי  ליברמן אמרו כי לא אמרו את הדברים למרות שיש דברים בגו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.