ליצמן נוקם בישי: "בגלל ועדת הכלכלה לא אתמוך בו לראשות העיר – בכל מקרה לופוליאנסקי מתמודד"

 חברי הכנסת יעקב ליצמן  נוקם בישי: לפני כחודש ליצמן חשק בתפקיד יו"ר ועדת הכלכלה שהיה מחזיר לו במעט את כבודו האבוד, היה זה בימים שעוד ישי – דרעי – ואטיאס – חלקו יחדו בהנהגה המשולשת .

ליצמן היה צריך את אישורו של ישי לתפקיד, אולם ישי התנגד בתוקף וכך יצר לו אויב עם ארס של נחש בין השיניים, ליצמן שגם ככה היה שבור מאיבוד המשרה היוקרתית במשרד הבריאות החליט לנקום.

בראיון לתוכנית 'פילפוליטקה'  בהגשת צמד החמד יעקב ריבלין ואבי בלום האשים ליצמן את ח"כ ישי: "הייתי מועמד לוועדת הכלכלה וזה לא סוד שראש הממשלה תמך בי, ואם ש"ס ויהדות התורה היו תובעים את זה בשבילי, אז היה מחלוקת עם מפלגת העבודה, וועדת הכלכלה היה מכריע". עוד אמר ליצמן "לצערי קרה שאלי ישי לא תמך בי, עד לרגע זה אני לא יודע את הסיבה".

בימים האחרונים  ישי עמד כבר לסגור בין נתניהו הבית היהודי  – ויהדות התורה שיתמכו בו למרוץ לראשות עיריית ירושלים, כאן נזכר ליצמן בסירובו של ישי, ליצמן לא נותר חייב והחליט לפרוע שטר חוב. "אני לא אתמוך באלי ישי חד משמעית, בגלל סיבה אחת שאנחנו יודעים שאורי לופוליאנסקי הולך לרוץ". אמר ליצמן והבהיר, "הוא הולך לסיים את הליך המשפטי שיסלול את דרכו לראשות העיר" . אמר ליצמן  שבעבר לא תמך בפורוש שהובס על ידי ניר ברקת בהפרש ניכר.

לגבי הקדמת הבחירות אמר ליצמן,  "ברגע שהממשלה תיפול, אני חושב שצריך ללכת לבחירות עוד הפעם".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.