"ליצמן עושה קידוש ד', אני לומד הרבה מהחרדים" (הקלטה)

שר החינוך נפתלי בנט בראיון נרחב לכלי התקשורת התייחס לריב המתוקשר עם רה"מ, סערת סדן "אם זה קרה עליו להתנצל", על הילדים החרדים "הם כמו ילדיי", על שר הביטחון ליברמן "שיתעסק עם עניניו ולא יתערב", . האזינו לראיונות המלאים {האח החדש של החרדים}

שר החינוך נפתלי בנט בראיון נרחב לאבי מימרן ב "קול חי", וליעקב ברדוגו וירון וילנסקי בגל"צ ולאסתי פרז ברשת ב' בו התייחס לריב המתוקשר עם רה"מ, לילדים החרדים "הם כמו ילדיי", על שר הבטחון ליברמן "שיתעסק עם עניניו ולא יתערב".

על שר הבריאות ליצמן אמר בנט: "יש ביננו יחסים טובים, הרב ליצמן הוא אדם משכמו ומעלה, שר יסודי ורציני, דואג לכל המדינה ועושה קידוש ה', כבוד למדינה ולמגזר החרדי".

השר שיבח את סגנו החרדי: "חייב לציין לטובה את סגן השר הרב מאיר פרוש שאני נותן לו את כל הסמכויות לתקן את העוולות למוסדות החרדיים. הכל יתוקן על ידינו. רוח המפקד במשרד השתנתה מקצה לקצה".

האזינו לראיון המלא (באדיבות קול חי)

יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט הצטרף למגנים את סדן: "אם הדברים אכן נאמרו זוהי בושה גדולה ובלתי נסבל. בעוד שאנו משקיעים בוועדת ביטון בקרוב לבבות, השידור בישראל לא יכול להיות מנוהל ע״י מי שמעודד דעות חשוכות".

גם שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן מיהדות התורה גינה: "אני מגנה את הדברים המיוחסים למר רמי סדן בגנות ציבור גדול וחשוב כרבבות אנשי תנועת ש״ס והעומד בראשה, ידידי השר אריה מכלוף דרעי. הדבקת כינויי גנאי כלפי ציבור שלם היא תופעה מסוכנת הגורמת להסתה ושיסוי בין הציבורים. עלינו למנוע זאת ואף מחובתנו לפעול לקירוב בעם. תרומתו של השר דרעי לעם ישראל ועשייתו הקדושה למען עולם התורה אינם זקוקים להוכחה ואני מחזק את ידיו, נגד דברי בלע לרעתו. ראוי ונדרש ממר סדן לחזור בו מהדברים החמורים המיוחסים לו, שאין מקומם בחברה מתוקנת ואחראית"

האזינו לראיון המלא של בנט בגל"צ

האזינו לראיון של בנט ברשת ב'

רמי סדן, שמינויו עורר סערה, הגיב לראשונה בראיון לירון וילנסקי ויעקב ברדוגו בגלי צה"ל על הטענות ואמר "הדברים לא נאמרו מעולם". עוד אמר, "יש כאלה שקשה להם שמתמנה אדם חובש כיפה".

האזינו לראיון הראשון של רמי סדן בגל"צ

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.