"ליצמן עזר לי בתוך שעות"

גולשת חילונית הפתיעה אמש בסיפור (לא) מפתיע כפרידה מהשר: פניתי ללשכת ליצמן לעזרה, וזו סייעה לי במענה מהיר באופן חסר תקדים

פרידה מפתיעה: גולשת חילונית טוענת כי לשכת שר הבריאות לשעבר (מהבוקר), יעקב ליצמן, סייעה לה במענה מהיר ובאופן חסר תקדים וזאת מבלי קשרים או היכרות או קשר כלשהו למגזר החרדי.

בפוסט שפירסמה בדף הפייסבוק הפופולרי "ירושלמיםות" כתבה:

"ליצמן. לכל המלעיזים, להלן סיפור שחוויתי לפני כחצי שנה. אמא שלי נפלה ושברה את פיקת הברך. שכבה בבי"ח, קיבלה טיפול מסור, אולם כיוון שמדובר בניתוח שאינו דחוף הוא התעכב מספר ימים (ימים – זה הכל). הבעיה שנוצרה היתה לא רפואית פזיולוגית, אלא נפשית. אמא שלי היא ניצולת שואה, ולכן חרדתית – והציפייה לניתוח לא היטיבה עמה בלשון המעטה.

"חיפשתי באינטרנט, ומצאתי קו פניות שנקרא 'ליצמן נגישות', בו הציבור מוזמן לפנות אליו ישירות בכל נושא דחוף. לא התקשרתי, אבל כתבתי email, וקיבלתי תוך שעה תשובה 'הנושא בבדיקה' (ככל הנראה מאחד מעוזריו). למחרת בבוקר קיבלתי מייל היום אמא שלך נכנסת לניתוח אחה"צ אם לא ישתבש דבר מה – וכך היה ! בשעה 16:00 נכנסה לניתוח ועברה אותו בהצלחה.

"אנחנו לא דתיים, וודאי שלא חרדים, אין לנו כל קשר מפלגתי ו/או פרוטקציה. ליצמן הוא שר בריאות מעולה, ולא חייבים להשתלח בחרדי באופן אוטומטי רק בשל היותו חרדי", כך מסכמת הגולשת ומשתפת את הגולשים על סיפורה הפרטי מול לשכת השר החרדי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ליצמן ידוע כמי שעוזר לכל אחד ולא משנה מיהו. עוזר ומהר . לא מושך זמן

    יש אנשים ששופכים עליו עכשיו בוץ ונעזרו בו ולא יתביישו גם לבקש את עזרתו בעתיד.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב