ליצמן על איומי דגל התורה: "אני לא מדבר שטויות בחג, לא אתייחס לדרישותיהם" • ראיון חג

האיש שכבש בסערה את הציבוריות הישראלית, ונקרא כיום השר הכי פופולארי בארץ, שר הבריאות יעקב ליצמן בראיון חגיגי מקיף למעלה משעה התייחס לתפקידו כשר הבריאות בתור חרדי, למתח עם דגל התורה, ליחסיו עם ליברמן והשנאה ללפיד • האזינו לראיון המלא

שר הבריאות יעקב ליצמן בראיון חג ושיחה אישית למשה גלסנר ברדיו 'קול ברמה': שר בריאות הוא שר בריאות גם בחג, אפילו שאני לא עושה פניות ציבור בחג אבל יש בהחלט דברים חשובים ופיקוח נפש שצריך גם בחג, אפילו בשבת בגלל איזה פיקוח נפש עשיתי את זה לכתחילה.

השר התייחס ללפיד וליברמן: "איווט ליברמן לא עשה מעולם את מה שעשה יאיר לפיד, לפיד ביזה והשפיל את הציבור החרדי. לא מגיע לו הנחות עד שיחזור בתשובה – עד ויתקן בחזרה את כל הדברים שעשה נגד הציבור החרדי. זה שהוא שם כיפה בכותל המערבי זה לא מרגש אותי".

על האיומים של דגל התורה אמר השר ליצמן: אני לא מדבר שטויות בחג ולכן אין מה להתייחס לדרישות של 'דגל'. הם לא יכולים לבד וחבל על הדיבורים. היה הסכם בזמנו וזה מה שמחייב. לא יהיה שום שינוי.

ליצמן הוסיף: גפני ופרוש עושים עבודה טובה בכספים ובחינוך. הציבור רואה שאותנו לא מעניין אובמה וושינגטון. חוץ מהבריאות, מעניין אותי תקציבי הישיבות והמאבק ברפורמים.

האזינו לראיון המלא

ליצמן from Kooker on Vimeo.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מי מחליט באגודת ישראל ???

    ליצמן או מועצג"ת ??????????

    האם לא אמורים להחליט במועצג"ת בנושא טענות דגל התורה???

    שלמה ברוורמן |
    הגב