ליצמן עם כובע בדוכן הכנסת: " לא יעזור לכם כלום לא נתגייס! והקב"ה מצילנו מידם"

יום סוער במיוחד היה היום בעת השבעת הממשלה ה-33 של מדינת ישראל , ממשלת נתניהו ספגה חבטות רבות מספסלי האופוזיציה .

אני מבקש לומר תודה בראשית דבריי. על האפשרות שניתנה לי להופיע ולדבר כאן במליאת הכנסת. זאת על אף שאני חובש כיפה ועטור זקן ופאות. בקצב הזה של הממשלה החדשה שמוקמת כיום, תנו לי לנחש, שלא ירחק היום, ואדם חרדי, נציג חרדי לא יוכל להיבחר לכנסת ולא יוכל לקבל פתחון פה כאן. כן, לצערי הגדול, זה המצב בישראל 2013.

אז תודה לכם.

אני רוצה לברך את עם ישראל, ולאחל לאזרחי ישראל, מכל האוכלוסיות והמגזרים, שיזכו בעזרת השם, לשרוד את מעללי הממשלה הרעה, שלצערי מבוססת על שנאה וקיטוב, ולשרוד את הגזירות הקשות שבפתחינו.

אנו, נציגי סיעת יהדות התורה, נהיה כאן לכם לפה ושליחים נאמנים, כדי למנוע מהממשלה הגזענית, שונאת דת ישראל, מלבצע את זממה.

לראשונה בישראל, לראשונה בעם היהודי קמה ממשלה בישראל ומכריזה לא ליהודים חרדים!!! לא לדת ישראל! לא לעולם התורה! לא לבני ישיבות! לא למשפחות ברוכות ילדים! לא לשמירת המצוות! לא להלכה! לא לרבנים וגדולי ישראל! אכן. זו בושה וחרפה.

לראשונה בישראל, מוקמת ממשלה שאומרת כן להחרמה. כן לשנאת האחר. כן למחלוקת וקיטוב! כן לקרע בעם!

שלא תיטעו, אזרחי ישראל, עליכם לדעת האמת. שלא יעבדו עליכם. אין ולא היה כאן דיון או ויכוח על כלום. לא על שיויון בנטל, לא על קווי יסוד ולא על עקרונות. ממש לא. היה כאן רק נושא אחד ויחיד: החרמה. לפיד ובנט לא רוצים להצטלם אצל הנשיא ליד חובשי כיפה ובעלי זקנים ופאות. חד וחלק. יש כאן שנאת הדת, שנאת חרדים. שנאת התורה וההלכה.

חבר צוות המו"מ של הליכוד-ביתנו עו"ד משה ליאון אף אמר זאת באופן רשמי: "בנט והבית היהודי מצטרפים ליש עתיד ואף הם מחרימים את החרדים מלשבת עימם בממשלה".

אדוני היו"ר. אופוזיציה זה לא עונש. בכלל לא. היינו שנים באופוזיציה ודווקא הצלחנו לא רע. אין לנו כל בעיה עם אופוזיציה. אדרבה, אנו נשרת את העם באופוזיציה, נהיה כאן לכל אלו שיטעמו את טעמן המר והקשה של הגזירות הנוראיות שאתם, נפתלי בנט ויאיר לפיד, מתכננים ומכינים לנו. השכבות החלשות, ילדי ישראל האומללים, תלמידי הישיבות, תושבי הפריפריה, החולים וקשיי היום – אנחנו כאן כדי לייצג אתכם בעוז ובגאון. לא ניתן יד לקיצוצים הקשים שבפתח.

חבריי חברי הכנסת. נצח ישראל לא ישקר. עוד לא נכתב המתווה שיפריע לאיש אחד מללמוד תורה. לא יעזור לך בנט ושותפו לפיד. יד שתורם לפגוע בלומדי תורה לא תינקה.

המתווה שגיבשתם במסווה של "שיוויון בנטל", לא רלוונטי, לא מקצועי ולא יחזיק מים. תוצאותיו יהיו כמו כל אלה שהרימו יד בתורת משה, שניסו לפגוע בעולם התורה, שניסו להרוס את הישיבות. מזימתכם לא תצליח. לא תהיינה ולא נסכים לשום פשרה.

שמעתי את לפיד אומר שידאג לחרדים, אתם יודעים זה נשמע בדיוק כמו שאחמד טיבי יגיד למתנחלים : אני דואג להתנחלויות.

וכעת ברצוני לפנות למתיישבי יש"ע. האנשים היקרים ביהודה ושומרון, מצביעי הבית היהודי

אני רוצה לומר מה חושב עליכם יאיר לפיד, שותפו הנאמן ובן בריתו החדש של יו"ר מפלגתכם נפתלי בנט. הנה מה כתב לכם מר לפיד בדף הפייסבוק שלו. לא לפני שנתיים או חמש שנים, לפני חודשיים בלבד. בתאריך ג' בשבט תשע"ג, 14/01/13, כתב לפיד לשותפו, בנט:
"נפתלי, הפכתם את ההתנחלויות ביהודה ושומרון לסקטור סחטני שלוקח את כספו של מעמד הביניים, רק כי הוא יכול…" כן – מילה במילה, לא נגעתי.

לפיד ממשיך ותוקף אתכם ואת ה"מיליארדים" שהולכים להתיישבות היהודית ביש"ע ומכנה זאת "ניצול פוליטי". לפיד שואל את חבירו הטוב נפתלי בנט, ואני מצטט:

מר בנט, עם יד הלב – מה עם ההתנחלויות? האם המיליארדים שהולכים על כבישים חדשים להתנחלויות מבודדות מחוץ לגושי הישובים הם לא חלק מהבעיה? האם גדוד מילואים ששומר על 3 משפחות במאחז בלתי חוקי אינו ניצול פוליטי של משאבי המדינה?", כך כתב השר יאיר לפיד בפייסבוק.

ציבור המתיישבים, שר האוצר לפיד ושותפו נפתלי בנט רואים בכם "סקטור סחטני" – בדיוק כמו אותנו, החרדים.
עם מי כרת נציגכם מר בנט ברית? למי מכר נשמתו? למי שרואה בכם אם כל חטאת. עם יאיר לפיד. הכי שמאל שאפשר

אנו נצביע נגד הממשלה הזאת, שונאת דת ישראל. נקווה ונתפלל להעביר ממשלת זדון מן הארץ. אנו קוראים לבחירות חדשות, הגיע הזמן שתחזירו לעם ולבוחרים את המנדט.

בעזרת השם נזכה לפריחת עולם התורה, על אפס וחמתם של שונאי הדת, בראשות בנט ולפיד, שחברו יחד במטרה לפגוע בעולם התורה והיו לא תהיה!

אסיים במה שכל עם ישראל אומר בכל שנה בליל ההסדר וגם השנה נחזור ונקרא בקול: "והיא שעמדה לאבותינו ולנו, שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו והקב"ה מצילנו מידם.

אמן. תודה רבה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.