ב'דגל' משיבים אש: "ליצמן תוקף כי הלך המאמי"

בעקבות ראיון שהעניק גפני ל'אקטואליק' על כך שהוא לא יהיה מוכן לחלוקה של 60 – 40 בבחירות הבאות, ליצמן תוקף את 'דגל התורה' בפאנל בערד – בדגל לא נשארים אדישים ומשיבים אש

המלחמה בין אגודה לדגל עולה שלב: לאחר הראיון של גפני ל'אקטואליק' על כך שהוא לא יהיה מוכן לחלוקה של 60 – 40 בבחירות הבאות, ליצמן תוקף את 'דגל התורה' בפאנל בערד – בדגל לא נשארים אדישים ומשיבים אש.

בפאנל בערד לחסידי גור התבטא השר ליצמן נגד החוק של דגל התורה להגדיל את הכנסת ל- 140 חכי"ם ונגד ח״כ גפני ואמר ״לא אפרט ב-5 דקות שנתיים של מאבק שלהם נגדי. לנו יש מועצת גדולי התורה וגם להם יש. הוא לא יכריח אותי לחשוב כמוהו. הוא חושב שצריך 140 ח״כים, אני לא חושב כך״.

דרעי לעומת זאת אמר כי: למרות מה ששמעתם מליצמן תדעו לכם שליצמן וגפני עובדים בשיתו"פ מלא.

ליצמן: לא חוזר בי ממה שאמרתי.

בדגל התורה לא חיכו זמן רב כדי להגיב, המחנך מוטקה בלוי התבטא גם הוא בחריפות נגד ליצמן בקבוצה פנימית ואמר "חוץ מלהתלהם ולעשות מריבה זה לא כלום, אין לזה שום השפעה על אגודת ישראל, מי שיודע מתמטיקה יודע שאחת ועוד אחת זה שנים, זה לא קשור לאחוז החסימה".

בלוי הוסיף ואמר "מי מצייץ, ליצמן תוקף כי הלך המאמי, ליצמן גם מודע למספרים הענקיים של עולים לישיבות הליטאיות מול החסידיות, ליצמן בטוח שמגיע לו 100% אבל למען השלום הוא מוותר על 30%.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.