לכבוד חנוכה: חדר הבריחה הגדול בעולם – בת"א • צפו

מרכז חב"ד תל אביב הקים ב'כיכר רבין' בת"א את "חדר הבריחה" הגדול בעולם. כך בוצעו המשימות – צפו בוידאו

מרכז חב"ד ליובאוויטש תל אביב הפיקו ביום חמישי האחרון – נר שלישי של חנוכה  – את חדר הבריחה הגדול בעולם בשיתוף עם עיריית תל-אביב – לכבוד חג החנוכה, לפרסומי ניסא עצום.

במהלך האירוע נקראו אלפי המשתתפים שהגיעו לכיכר ע"י ר' נחום גערליצקי שהנחה את הארוע כולו בטוב טעם, לאתגר מיוחד, מציאת פך השמן הטהור. הדרך אל הפתרון רצופה בחידות, משימות ואתגרים. לאחר ארבעים דקות  פיצחו כמה מהמשתתפים את החידה כשכל האותיות שנמצאו בדרכים לא שגרתיות יוצרות את המילים על המנוף – שם נמצא "כד השמן הטהור".

צפו בוידאו:

הרגע המרגש הגיע, אל המנוף הוזמנו  הרב יוסף גערליצקי – שליח הרבי ורב קהילת חב"ד תל-אביב, הרב מאיר אריה שמערלינג – ראש ישיבת חזון אליהו בתל אביב, ויחד עמם הנדיבים מר שלום שלאל ובנואבי שלאל הקהל האזין בקשב רב לדבר תורה מרתק על עניינו של חג החנוכה בימינו אלה,  שנשא הרב גערליצקי ובסיומו כיבד את מר שלום שלאל בהדלקת נר שלישי של חנוכה בחנוכיה הגבוהה בארץ.

מראות קודש מהרבי מלובביץ' בהדלקת הנרות ושירת "הנרות הללו" הוקרנו על מסכי הלדים הענקיים וריגשו את המשתתפים. אל הבמה הוזמו שנים עשר ילדי צבאות השם  לומר בגאון את שנים עשר הפסוקים כשכל הקהל חוזר אחריהם.

מקהלת הבובות המפורסמת  "BUBA MASES" בהופעה מיוחדת של שירי חנוכה וניגוני חב"ד, הצליחה להכניס את כולם לאוירה של שמחת חג החנוכה, השמחה נמשכה עוד זמן רב כשהקהל הגדול  משתתף בהתלהבות.

החגיגה התקיימה על ידי מרכז חב"ד ליובאוויטש תל-אביב, הקרן לקידום מורשת ישראל בתל אביב, בשיתוף מחלקת תרבות ומופעים בעיריית תל אביב, ובסיוע מיוחד של תלמידי ישיבת חב"ד "חזון אליהו" ובחסות האתר החב"די הפופולרי COL.

על ההפקה: חברת צבעים הפקות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.