ח"כ קילל את הערביה: "לכי לקבר, פה לא תעברי – רק יהודים" (וידאו)

לאחר שקיללה יהודים, ח"כ מוטי יוגב ניסה לחסום את דרכה של ערביה תושבת מזרח ירושלים במקום שבו נרצחו שני יהודים,זה נגמר בקללות. צפו במהומה.{ עימות סוער בעיר העתיקה }

מהומה בעיר העתיקה: במהלך סיור שערכו פעילי ימין במקום הפיגוע, חבר הכנסת מוטי יוגב (הבית היהודי) תועד היום (שלישי) כשהוא צועק ומקלל אישה ערבייה שעברה בעיר העתיקה בירושלים,

יוגב נצפה כשהוא מתעמת עם כוחות המשטרה . "לכי לקבר",צעק לעברה יוגב. האישה לא נותרה  חייבת והגיבה במטח קללות.

האירוע התרחש במקום הפיגוע שם התקבצו קבוצה של יהודים לשיעור תורה ומורשת, שבו השתתף גם חבר הכנסת יוגב. כשעברה שם האישה, ניסה יוגב לגרשה ולמנוע ממנה לעבור במקום. הוא צעק לעברה: "את לא תעברי פה, רק יהודים". הוא אף התעמת עם כוח המשטרה שהיה במקום וזעק עליהם "היא לא תצעק פה".

יוגב

'ערבייה שמקללת יהודים ומזלזלת במשפחת הנרצח לא תעבור פה ברחוב בחופשיות", אמר יוגב  בתגובה לתקרית. "כל ערבי שתיעד ולא עזר לפצועים הוא שותף מלא לרצח. אני מעריך את ראש הממשלה ואת השר לביטחון פנים, למרות שגערתי בהם".

חבר הכנסת יוגב הוסיף כי "מי שירצה לחיות בשלום, נחיה איתו בשלום. מי שירצח או יסייע לרוצחים, נדאג שהחנות שלו לא תפתח לעולם. לא יעלה על הדעת שיהודי לא יוכל ללכת בבטחה בירושלים".

"אני לא מרגישה שאני ברחוב בבירה של ישראל ירושלים, אני כאילו במרוקו או בטוניס", אמרה אחת מהנשים שהגיעו לשיעור התורה. "לא אכפת לאף אחד מאתנו. השוטרים הורידו אותנו מהסוכות כי הערבים התפרעו. איך זה יכול להיות שהחנויות כאן פתוחות אחרי שלא עזרו לנו?"

צפו במהומה -באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.