ללום מחמיא לש"סניקים: מטפלים באפלייה

בשיחה לקוקר, יואב ללום, יו"ר עמותת 'נוער כהלכה' משבח את חברי הכנסת של שס ואומר: "אני מתייחס ליום הזה כיום יוצא דופן, מברך בברכת ישר כוח וחזק וברוך את יו" ר הוועדה חה"כ מרגי על הרמת הכפפה בנושא האפליה

 

בוועדת החינוך של הכנסת דנו היום בבעיית הרישום והאפליה. היום (שלישי) התקיים בוועדת החינוך של הכנסת דיון על בעיות הרישום והאפליה במוסדות החינוך החרדים, בתחילת הדיון נשא דברים יו"ר הוועדה חה"כ יעקב מרגי (ש"ס), מרגי אמר כי :מערכת החינוך החרדית מתבזה שנה אחרי שנה בנושא הרישום. מי יתן את הדין על הבנות שסובלות?".

כמו כן דיבר גם ראש עיריית אלעד ישראל פרוש, לדבריו בשנה שעברה הוא עבד יחד עם משרד החינוך והכניס באופן אישי בנות שקיבלו תשובות שליליות, בנוסף אמר פרוש כי הוא מצפה ממשרד החינוך להתייחס לאלעד כעירייה.

בשיחה לקוקר, יואב ללום, יו"ר עמותת 'נוער כהלכה'  משבח את חברי הכנסת של שס ואומר: "אני מתייחס ליום הזה כיום יוצא דופן, מברך בברכת ישר כוח וחזק וברוך את יו" ר הוועדה חה"כ מרגי על הרמת הכפפה בנושא האפליה, וכן לגבי סגן ראש עריית ירושלים צביקה כהן שפועל רבות בנושא וישר כוח לו על כך.

מנגד- לגבי דבריו של ישראל פרוש, מוטב כי יתעסק במעשים ופחות בדיבורים, משרד החינוך עצמו הכחיש את דבריו של פרוש שנאמרו על ידו בוועדת החינוך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.